רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות

בחירות

יו"ר אקים רמלה בני פרג'ון ויו"ר אילן רמלה עזרא בן משה, התמודדו על תפקיד יו"ר ארגוני המתנדבים (המאמ"ר) בעיר וזכו למספר קולות זהה. השניים החליטו לכהן בתפקיד החשוב ביחד: "נמשיך לשתף פעולה למען קידום ההתנדבות בעיר בכוחות משותפים". ראש עיריית רמלה, מר יואל לביא, בירך על הבחירה ואיחל הצלחה וברכה לשניים בתפקידם החדש. רכזת התנדבות עירונית הילה ירושלמי: "מלוא הערכתי להחלטתם האמיצה למען ההתנדבות ברמלה" 


מועצת ארגוני המתנדבים ברמלה (המאמ"ר) קיימה ביום שלישי האחרון בקמפוס השפלה בחירות לתפקיד יו"ר המאמ"ר. בבחירות נטלו חלק שני ראשי ארגונים, יו"ר אילן רמלה עזרא בן משה ויו"ר אקים רמלה בני פרג'ון. השניים גרפו 18 קולות כל אחד מבין 36 ראשי ארגונים שנטלו חלק בבחירות. עם קבלת התוצאות החליטו השניים פה אחד להוביל את הארגון יחד: "אנו מודים לחברים על הבחירה ובטוחים שיחד עם היחידה להתנדבות עירונית ואלפי המתנדבים נמשיך להצעיד את מערך המתנדבים להצלחות".
ראש עיריית רמלה יואל לביא, בירך את השניים על בחירתם ואיחל להם הצלחה בהחלטתם להובלה משותפת של המערך. 
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים, הגב' אילנה שנבל: "מדובר בשני מועמדים ראויים, שני אנשי עשייה. אני מברכת על ההחלטה המשותפת ומאחלת להם הצלחה והמשך שיתוף פעולה פורה בעתיד". רכזת התנדבות עירונית הגב' הילה ירושלמי: "אני חשה גאווה עצומה על התייצבות מעוררת הערכה למרות מזג האוויר הסוער, על התנהלותה של ועדת הבחירות, על התנהלות המתנדבים כולם ועל התנהלותם של שני המתמודדים שזכו בתפקיד ביושר והוכיחו מעל הכול חברות ושותפות אמיצה למען העיר רמלה. בהזדמנות זו אני מודה ליו"ר היוצא שמעון גונן, על פעילות רבת שנים ועשייה. נמשיך לשתף פעולה בעתיד". 
גונן:"אני מברך על הבחירה ומאחל לבני ועזרא הצלחה". 
הליך הבחירות למועצה אורגן על ידי היחידה להתנדבות עירונית במשותף עם חברי ועדת הבחירות המתנדבים בעצמם: יו"ר ועדת הבחירות שאול כהן יו"ר שי"ל, יצחק כהן יו"ר מתנדבי הטלוויזיה הקהילתית, הגב' מרים יוסוב יו"ר נפגעי פעולות איבה ביטוח לאומי, מנחם גרוסמן מתנדב בקהילה ועו"ד רונן רוטשטיין שפיקח על תקינות הבחירות. עם פרסום התוצאות מיהרו ראשי הארגונים והעמותות לברך ולתמוך בהחלטתם המשותפת של פרג'ון ובן משה.

מועצת ארגוני מתנדבים מונה מעל ל- 50 יו"ר מארגונים, עמותות וקבוצות אזרחיות שונות ומגוונות ובני העיר רמלה הפועלים לטובתה בתחומי החיים השונים. המועצה מרוכזת על ידי יחידת התנדבות עירונית ועומד בראשה יו"ר הנבחר בהליך בחירות דמוקרטי תקין על ידי נציגי כלל הארגונים כל שנתיים.
 
 
 
 
 
 

חזרה
Facebook