רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות

מצטיין הרווחה בני פרגון


פרג'ון: "אני מודה לחברי ועדת הפרס על בחירתי ולחבריי ברמלה על היוזמה. אני גאה בעירי רמלה ובחבריי המתנדבים. אמשיך להתנדב ולפעול למען החלש והשונה תוך מתן הזדמנות שווה לכל בן אנוש לחיות בכבוד ובאיכות חיים"


יו"ר אקים ברמלה וסגן יו"ר אקים ישראל בני פרג'ון, זכה במגן שר הרווחה והשירותים החברתיים ח"כ מאיר כהן - למתנדבים מצטיינים. פרג'ון פעיל ומתנדב מוכר ברמלה קיבל באחרונה מכתב מיו"ר הוועדה הציבורית לבחירת זוכי מגן שר הרווחה, פרופ' עידית ויס-גל, ובו בישרה לו על החלטת ועדת הפרס. "לכבוד ולעונג לי לבשר לך, כי הוועדה לבחירת מתנדבים מצטיינים, החליטה לזכות אותך בפרס מגן השר". פרופ' וייס גלס ציינה במכתבה: "חברי הוועדה החליטו פה אחד, כי נוכח מעשי ההתנדבות האציליים של פרגון ולנוכח מכתב ההמלצה המפרט את פעילותך הברוכה שהוגשה על-ידי הילה ירושלמי, רכזת התנדבות עירונית, הנך ראוי לקבלת המגן".
ראש עיריית רמלה יואל לביא, שהיה בין הממליצים ציין, כי בני פרג'ון משמש כיו"ר אקים רמלה למעלה מ- 12 שנים בעיר. "במסגרת התנדבותו מקדיש בני רבות למען מועדון אקים ותורם מזמנו ומרצו למען אוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים. פעילותו זוכה להערכה ולשבחים מצד שותפים וגורמי עירייה רבים. התנדבותו רבת השנים של בני ועשייתו הברוכה אומרים הוד והדר ומסבים גאווה רבה לעיר רמלה. אני מברך את בני על קבלת מגן השר".

פרג'ון: "אכן זהו רגע מרגש. אני מודה לחברי ועדת הפרס על בחירתי ולחבריי ברמלה על היוזמה. כבוד הוא לי לתת באהבה לחלש ולשונה. אני גאה בעירי רמלה. אמשיך ביחד עם חבריי להתנדב ולפעול למען החלש והשונה תוך מתן הזדמנות שווה לכל בן אנוש לחיות בכבוד ובאיכות חיים".
 
 
 

חזרה
Facebook