רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות

סיירת תיקונים רב תרבותית

עיריית רמלה הקימה סיירת מיוחדת לתיקונים למען קשישים ופוני רווחה:
הפרויקט פרי יוזמה של יחידת ההתנדבות העירונית. חברי הסיירת יהודים וערבים בעלי מקצוע התנדבו בקהילה בהתאם לפניות מחלקת הרווחה.


ראש עיריית רמלה יואל לביא בירך על היוזמה: "בעשייתם המבורכת תורמים המתנדבים תרומה חשובה לביסוסה של חברה איתנה, צודקת ושוויונית יותר" 
עיריית רמלה הקימה באמצעות יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים, סיירת מיוחדת לתיקונים שתופעל על-ידי מתנדבים למען קשישים ופוני מחלקת הרווחה. 
חברי הסיירת, יהודים וערבים יבצעו תיקונים מיוחדים וקלים עבור תושבים בודדים ומשפחות שאין באפשרותן לממן את התיקון. על פי התכנון העבודות יבוצעו על-ידי חברי הסיירת המחזיקים במקצעות שונים בין היתר חשמל, אינסטלציה, צבע ועוד. 
ראש עיריית רמלה יואל לביא, בירך על היוזמה ואמר, כי העיר רמלה מאמינה בנתינה, בשוויון וצדק חברתי, ואין זה מקרי שהמנגנון העירוני ויחידת ההתנדבות העירונית עוסקים בייזום פרויקטים למען אוכלוסיית הרווחה. "אנו גאים במתנדבים וחברי הסיירת אשר מאפשרים קיום שירותים למען הקהילה שאינה יכולה לממן התיקונים. בעשייתם המבורכת תורמים המתנדבים תרומה חשובה לביסוסה של חברה איתנה, צודקת ושוויונית יותר". 
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים הגב' אילנה שנבל ברכה אף היא על המיזם שיעניק תמיכה ועזרה לפוני המחלקה. 

יוזמת התוכנית מנהלת יחידת ההתנדבות העירונית, הגב' הילה ירושלמי ציינה, כי אלפי המתנדבים הפועלים ברחבי העיר, עושים ימים כלילות על מנת לשפר את איכות חייהם של תושבים בהם קשישים, בעלי צרכים מיוחדים, בודדים ועוד. לדבריה מדובר בביצוע תיקונים קלים לכאורה, אך כאלה שיש בהם כדי לשפר את איכות חייהם של מקבלי השירות. "אני מברכת את מתנדבי הסיירת ומתנדבי העיר שפעילותם למען הקהילה מהווה דוגמא לסולידאריות חברתית וערבות הדדית הראויה להערכה רבה".
 
 

חזרה
Facebook