רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות

חוברת הטבות למתנדבי רמלה

עיריית רמלה רואה בהתנדבות ערך עליון ועל כן פועלת לעידוד ולקידום ההתנדבות בקרב כל הקהילות והמגזרים. במסגרת עידוד פעילותם של עסקים קטנים למען הקהילה בעיר, גאה העירייה להציג את מיזם כרטיס ההטבות למתנדבים - פרי יוזמת יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים .

ראש עיריית רמלה יואל לביא , בירך על המיזם ואמר, כי העירייה מוקירה פעילותם ותרומתם של מתנדביה למען הקהילה ורואה חשיבות רבה בתגמולם לאורך כל השנה. אני מודה לכלל השותפים, ליוזמים, לבעלי העסקים ולמתנדבים ומאחל לכולנו שנה טובה״. מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים הגב׳ אילנה שנבל ״אני מודה לכלל השותפים שפועלים למען קידום רוח ההתנדבות ברמלה״. רכזת התנדבות עירונית הילה ירושלמי הוסיפה, כי במסגרת המיזם פורסם קול קורא לבעלי עסקים המעוניינים להציע הטבות למתנדבי העיר בהצגת כרטיס מתנדב וגויסו בעלי עסקים על ידי צוות מתנדבים בהם: סוזי בכר, נורית צרויה, כוכי ליבוביץ ועוואד אל'חורי. כמו כן, הופק כרטיס מתנדב ממותג אישי שחולק למתנדבי העיר. המיזם מעניק למתנדבים מגוון הנחות והטבות בבתי עסק בעיר. 

ירושלמי: ״ההתנדבות ברמלה אינה סיסמא אלא דרך חיים, הצטרפו למשפחת המתנדבים ברמלה״. בעלי עסקים נוספים המעוניינים לקחת חלק במיזם מוזמנים ליצור קשר עם יחידת התנדבות עירונית בטל' 08-9771803 ובדוא"ל: hilay@ramla.muni.il. לשימושכם רשימת ההטבות, שבת מבורכת.
 
 

 

חזרה
Facebook