רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות

אות נשיא המדינה למתנדב הוענק לעווד אלחורי

אות נשיא המדינה למתנדב הוענק לעווד אל'חורי מרמלה
 

נשיא מדינת ישראל מר ראובן ריבלין העניק הערב לעווד אל'חורי, תושב רמלה את אות הנשיא למתנדב 2015 - על פעילותו ההתנדבותית רבת השנים בעיר רב תרבותית.

ראש עיריית רמלה, מר יואל לביא, שנכח בטקס בירך את עווד ואמר: "בפעילותו התמדתו והתנדבותו המשמעותית, הצליח עווד להשפיע ולרתום רבים לאימוץ נורמות של שיח והידברות."
 
בטקס מרשים ומרגש שהתקיים הערב בבית נשיא המדינה העניק נשיא מדינת ישראל מר ראובן ריבלין את אות הנשיא למתנדב 2015 למר עווד אל'חורי מרמלה. הנשיא בירך את עווד ו-11 מתנדבים נוספים ואמר: ״אות הנשיא למתנדב מסמל את העשייה לפנים משורת הדין, את תחושת השליחות ואת הרצון לתת מעבר, ללכת צעד לפני כולם ולהציב רף חברתי ומוסרי גבוה ביותר בפנינו- האזרחים והאזרחיות של מדינת ישראל. בשמי ובשם העם בישראל אני מודה לך על עשייתך הפעילה  למען קיום החברה הישראלית כולה״.
עוד נשאו דברים השר וח״כ לשעבר יו״ר הוועדה המייעצת לנשיא למתן האות, מר דן מרידור ויו"ר המועצה הלאומית להתנדבות עו"ד יורם שגי זקס.
עווד אל'חורי שהיה נרגש מהמעמד בו נטלו חלק בני משפחתו וחבריו אמר: "זו הייתה התרגשות גדולה וכבוד גדול עבורי למשפחתי, לקהילתי, לחבריי המתנדבים הרבים ולעירי. תודה לנשיא המדינה מר ראובן רביליןלצוות השופטים ולראש עיריית רמלה מר יואל לביא, ולכלל היוזמים, הממליצים והחברים במערך ההתנדבות על האמון, רמלה קרובה ללב שלי". 
ראש עיריית רמלה יואל לביא, שנכח בטקס בירך את עווד על זכייתו באות הנשיא ואמר:     "רק באחרונה זכתה רמלה באות הקהילה המתנדבת ל- 2014 הודות למודל התנדבות רב תרבותי המייצג עשייה משותפת בעיר רב תרבותית. פעילותו ההתנדבותית של עווד מיטיבה לתאר מודל זה ובחירתו ראויה. בהתנדבותו, בעשייתו המשמעותית ובהתמדתו, הצליח עווד להשפיע ולרתום רבים לאימוץ נורמות של שיח והידברות".                                        
לביא הוסיף, כי פעילותו ההתנדבותית רבת השנים של עווד זוכה להוקרה ולהערכה רבה מצד כל הארגונים, השותפים והמתנדבים הפועלים בעיר
לאורך 20 שנות פעילותו ההתנדבותית יזם והוביל עווד פרויקטים התנדבותיים חדשניים הפועלים לדו קיום, לצמצום ומניעת גילויי אלימות והסתה ולטיפוח הסובלנות בקרב בני מגזרים וקהילות שונותם בעיר. יצוין, כי בנוסף מתנדב עווד בתחום הגישור, פורום מנהיגים דיאלוג קהילתי, קבוצת מנהיגות ערבית מתנדבת, תחום הנגישות, איכות הסביבה, פעיל בחירום, סיירת תיקונים ופרויקט קיימות בין דורית בשילוב מתנדבים בעיר יהודים וערבים ועוד.                                           
הגשת ההמלצה לאות הנשיא התבצעה ע"י יחידת התנדבות עירונית הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים, בברכתו והמלצתו של ראש עיריית רמלה מר יואל לביא, מנהיגי קהילות בעיר, מתנדבים ושותפים לעשייה
מנהלת מחלקת הרווחה והשירותים החברתיים, הגב' אילנה שנבל שנכחה בטקס בירכה את עווד על קבלת אות הנשיא ואמרה: "ברכות לעווד על זכייתו. בחירתו היא הישג נוסף למערך ההתנדבות העירוני הפעיל בעיר".
רכזת התנדבות עירוני הגב' הילה ירושלמי שיזמה את הפנייה לבית הנשיא:"עווד חי ונושם את הגישה ההומאנית המעודדת פיוס, אחווה ושלום בין בני האדם באשר הם. מנהיגי קהילות מכבדים אותו ואת דעותיו, מתנדבים רואים מקור השראה, בני נוער מוצאים במעשיו משמעות של אחווה ורעות. שמחה על כך שקיבל את אות נשיא המדינה
סגן ראש ארגוני המתנדבים ברמלה מר בני פרג'ון, בירך את עווד בשם מתנדבי העיר: "שא ברכה על זכייתך. בחירתך מהווה אות כבוד לעיר רמלה ולמתנדביה"                   
יו"ר העמותה האורתודוכסית, הגב' פרידה מנסה בירכה את עווד על בחירתו ואמרה: "הוספת כבוד לעיר ולקהילה". 
נכחו בטקס המרגש חברי המועצה עמאר אבו גאנם ופאיז מנסור, ראש הכנסייה האורתודוכסית ברמלה הכומר ניפון, יו״ר ועדת ההיגוי במרכז הגישור  עו״ד אופיר שמחי, ראש צוות עבודה קהילתית אייל קהלני, מנהלת הגישור אריאלה כדורי, רכזת דיאלוג קהילתי עליזה סילברה, מנהל מחלקת תרבות הדיור שלומי גבאי אורגני העירייה השונים, בני משפחה, נציגי הקהילה הנוצרית ומתנדבים.
 
 
חזרה
Facebook