רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 נדל"ן

אלפים פוקדים את קניון עזריאלי

משקיעים יותר בתעסוקה ובתרבות הפנאי. מאז פתיחתו של הקניון במרץ השנה, פוקדים את שעריו אלפים מתושבי רמלה והסביבה. ראש עיריית רמלה יואל לביא: "זה היה רגע חשוב ושמח לתושבי העיר, חשיבותו של הקניון משמעותית לתושבי העיר הן כקניון שוקק חיים, המעניק חוויית קנייה מיוחדת והן בתרומתו כמרכז תעסוקה ובילוי. אני מודה ליו"ר דירקטוריון קבוצת עזריאלי עו"ד דנה עזריאלי, על הבחירה ברמלה ומאחל הצלחה רבה להנהלת הקניון, בעלי העסקים ועובדיו".
קבוצת עזריאלי פתחה בחודש מרץ השנה את שערי קניון עזריאלי רמלה לאלפי תושבי העיר והסביבה שנטלו חלק בפתיחה החגיגית. הקניון ה- 14 שבבעלות הקבוצה, הוקם בהשקעה של כ- 430 מיליון ₪ על שטח כולל של 23,000 מ"ר המשתרע על פני שתיים וחצי קומות, ומכיל כ- 150 חנויות  מותגים ודוכנים. מאז פתיחתו שוקק הקניון חיים ואלפים מתושבי רמלה והסביבה פוקדים את שעריו. פתיחת הקניון נערכה במעמד יו"ר קבוצת עזריאלי דנה עזריאלי, ראש עיריית רמלה יואל לביא, מ"מ ראש העירייה עו"ד מוטי יצחקי, סגן ראש העיר ניסים פנחסוב, רבה של העיר רמלה האדמו"ר הרב יחיאל אבוחצירא, מנכ"ל עיריית רמלה עופר תודר, מנהלי קבוצת עזריאלי בהם מנחם עינן, יובל בורנשטיין,  ארנון תורן, שמיל בין, מנהלי המנגנון העירוני ואלפים מתושבי העיר והסביבה.                                                        
ראש עיריית רמלה יואל לביא,  בירך בהתרגשות גדולה על פתיחת הקניון וציין, כי במשך שנים  ארוכות פעל לקדם תב"ע מתאימה לקניון גדול ומרווח  וזהו רגע מיוחד עבורו ועבור תושבי רמלה: "זה היה רגע שמח לתושבי העיר. חשיבותו של הקניון משמעותית לתושבי העיר הן כקניון שוקק חיים, המעניק חוויית קנייה מיוחדת והן בתרומתו כמרכז תעסוקה  ללמעלה  מ-700 עובדים ובילוי לעשרות אלפי תושבים. אני מודה ליו"ר דירקטוריון קבוצת עזריאלי עו"ד דנה עזריאלי על הבחירה ברמלה ומאחל שנה טובה, חג שמח והצלחה רבה להנהלת הקניון, בעלי העסקים ועובדיו".                                
דנה עזריאלי, יו"ר קבוצת עזריאלי: "אני מודה לראש עיריית רמלה יואל לביא, על התמיכה המקצועית והליווי הצמוד שלו ושל הצוות העירוני, עד להשלמת בנייתו של הקניון. חלק מתפישת העולם של הקבוצה היא לזהות אזורים בעלי פוטנציאל צמיחה ולהיות החלוצה בבניה והעשייה בהם. קניון רמלה ייצר חווית קנייה חדשה  לתושבי העיר והאזור ויתרום להשבחה נדל"נית ולשינוי סביבתי".
כמו בכל קניוני עזריאלי גם ברמלה הקפידה הקבוצה להביא את המותגים הבינלאומיים והישראלים המובילים, ביניהם: מותגי האופנה H&M, אמריקן איגל, קסטרו, מנגו, פוקס, רנואר, מגה ספורט, אלדו, גולברי, ספרינג, סטיב מאדן וכן רשתות אדידס, הודיס, המשביר לצרכן, הוניגמן, קליגולה, נעלי TO GO ,TWENTYFORSEVEN ועוד. לצד מגוון המותגים, יחנך מתחם בילוי רחב היקף שיכלול מסעדות ובתי קפה של רשתות מובילות כמו רשת קפה גרג, קפה נאמן, רשת מקדונלדס, רשת קפה קפה, רשת קקאו ומתחמי פעילות בידור ופנאי  רחבים להורים ולילדים.                                                   
ארנון תורן, מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי מסר כי, "רמלה וסביבתה נמצאת בתנופת פיתוח משמעותית בשנים האחרונות, שכונות המגורים החדשות כמו קריית האומנים והערים הסמוכות מביאות איתן הגירה חיובית בדגש על זוגות צעירים ומשפחות צעירות והקניון הוא חלק ממרקם האזור המתחדש והמתפתח. כבר לפני כ-5 שנים, כשהצמיחה המאסיבית שהעיר חווה עוד הייתה "על הנייר", זיהינו את הצורך המתהווה למוקד בילוי מרכזי בסטנדרטים של ערים גדולות, דוגמת ראשון לציון ותל אביב. קניון עזריאלי רמלה תוכנן ונבנה כמרכז בילוי ופנאי לכל המשפחה, אשר יעודד צמיחה ופריחה בעיר המתחדשת, באמצעות מאות מקומות עבודה חדשים והיצע עצום של חנויות ומותגי אופנה מובילים". קניון עזריאלי רמלה מוקם בלב אזור השפלה במרכז העיר רמלה, בסמוך לצירי תנועה מרכזיים ושכונות מגורים חדשות כגון, גינדי סיטי וקריית האומנים. הקניון יהווה מרכז בילוי ופנאי מרכזי באזור ויועסקו בו כ- 500 עובדים. קניון רמלה תוכנן על ידי משרד האדריכלים אבנר שר והאדריכל והיזם דוד עזריאלי ז"ל, כאשר הקו המנחה בתכנון הינו יצירת מרכז עירוני חדש תוך יצירת דיאלוג בין אופנה לאדריכלות.
 
 
חזרה
Facebook