רמלה - קרובה ללב שלך

,

מידע בנושא הקורונה - עדכונים והנחיות

סגר החל מהיום יום שישי ה-10.7 בשעה 13:00 על שכונת עמישב (אגש בילו) בלבד

תושבים יקרים,בוקר טוב,
להלן הודעת ראש העיר, מיכאל וידל: "בתום דיונים ארוכים לתוך הלילה עם מנכ"ל משרד הבריאות פרופ חזי לוי, ראשי ערים והמלל, החליטה אמש סמוך לחצות - הממשלה, כי בשל הגידול בתחלואה, יוטל סגר החל מהיום יום שישי ה-10 ביולי בשעה 13:00 על שכונת עמישב (אגש בילו) בלבד, בחלקה הדרומי של העיר. בעקבות ההחלטה, כוחות שיטור, משטרה פיקוד העורף ומתנדבים, יסייעו בביצוע חסימות הכניסות והיציאות לשכונה שהוכרזה כאזור מוגבל.
התנועה תוגבל למעט במקרים של טיפול רפואי חיוני, הליך משפטי, העברת קטינים בין הורים שחיים בנפרד וצרכים חיוניים נוספים. תושבים יקרים, אנחנו מצויים בימי מבחן מאתגרים ומורכבים מול נגיף קורונה. לצערנו נתוני התחלואה בשכונת עמישב מצויים בעלייה מדאיגה ואנו נאלצים למען בריאותכם לקיים את הסגר בשכונה זו.
אנא הישארו בביתכם אם אין לכם צורך חיוני לצאת. לצערנו התושבים אינם נשמעים להנחיות, זאת למרות כל פעולות ההסברה. אסור לנו לזלזל באחריות האישית של כל אחד ואחת.
כדי שההגבלות לא יורחבו לשכונות נוספות, אני שב קורא ומפציר בכם, על כולנו לגלות אחריות, משמעת עצמית וערבות הדדית. רק כך ביחד נוכל לבלום את הנגיף. אנא הישמעו להנחיות וההגבלות, עטו מסיכה, הקפידו על היגיינה ועל ריחוק חברתי. העירייה על כלל המנגנון העירוני עומדים לרשותכם ונסייע לכם בכל דבר ועניין! רק כך ביחד נוכל לבלום את הנגיף. זה בידיים שלנו למנוע זאת!
יחד ננצח את הקורונה. מוקד 108 עומד לרשותכם 24/7. נמשיך לעדכן בהתאם. בריאות טובה לכולם ושבת שלום". תמיד למענכם, מיכאל וידל, ראש העיר
לשימושכם מפת השכונה ונק' החסימה של משטרת ישראל ופיקוד העורף:
(יש ללחוץ על התמונה להגדלה)
 
חזרה
Facebook