רמלה - קרובה ללב שלך

,

מידע בנושא הקורונה - עדכונים והנחיות

עיריית רמלה העניקה הנחות לבעלי עסקים בעיר בגובה של כ - 28 מיליון שקלים

העירייה אימצה את תקנות משרד הפנים בשל משבר נגיף הקורונה והעניקה הנחות בסך של כ-28 מיליון שקלים לאלפי בעלי עסקים בעיר. ראש העיר, מיכאל וידל: "אני מאמין שההנחות יעזרו  כלכלית ויתרמו לבעלי העסקים הזכאים לעבור בשלום את המשבר"
עיריית רמלה אימצה את תקנות משרד הפנים למתן הנחת מארנונה לנכסים עסקיים למשך 3 חודשים, והעניקה הנחות לאלפי בעלי עסק. ראש העיר, מיכאל וידל: "במסגרת ההנחה מארנונה לנכסים עסקיים בתקופת הקורונה, העניקה העירייה הנחות בגובה של כ-28 מיליון שקלים לבעלי עסקים בעיר. אני מאמין שהנחות אלו יתרמו ויעזרו כלכלית לבעלי העסקים הזכאים לעבור בשלום את המשבר".
ראש העיר וידל ציין, כי בשל משבר הקורונה ועל מנת לסייע לעסקים בהתמודדות עם קשיי המשבר, עיריית רמלה העניקה שלושה חודשי פטור מלאים מתשלום הארנונה לחודשים מרץ, אפריל ומאי 2020   לעסקים הזכאים על-פי האמור בתקנות ההסדרים במשק המדינה, תיקון מס' 2, התש"פ – 2020  בין היתר, ההנחות ניתנו לעסקים שסיווגם משרדים, שירותים ומסחר, תעשייה, בתי מלון, בתי מלאכה וחניונים. ההנחה בוצעה באופן ישיר בספרי העירייה.
מנהלת מחלקת ההכנסות בעיריית רמלה, הגב' נירית טננבאום, ציינה כי שנתית מראש בעבור כל שנת2020 – יבוצעו בימים הקרובים החזרים לחשבונות הבנק;
למשלמים בהוראת קבע מחשבון הבנק, או כרטיס אשראי – יתרת הזכות תועבר אוטומטית לחיוב יוני 2020 וההוראה לחיוב תוקפא עד למימוש כל יתרת הזכות שנוצרה בחשבון.
עסקים שלא הסדירו התשלום או חלקו לשנת 2020 ועסקים שיש להם יתרת חוב קודמת – יקוזז סכום הפטור לשלושה חודשים. פרטים ומענה לשאלות בנושא במחלקת ההכנסות. טלפון: 089771755. 
חזרה
Facebook