רמלה - קרובה ללב שלך

,

מידע בנושא הקורונה - עדכונים והנחיות

מערכת החינוך ברמלה למען תלמידי העיר

הורים ותלמידים יקרים, 

אנו ברמלה, כמו  בכל העולם כולו, מתמודדים עם אתגר עצום,  התפשטות הקורונה. כהליך מניעתי  החליטה הממשלה על סגירת מוסדות החינוך ותלמידי בתי הספר וגני הילדים יישארו בתקופה הקרובה בבתים.
תקופה זו עלולה להעלות מגוון רגשות וביניהם שמחה על ההישארות  בבתים בחיק המשפחה ומאידך חששות בשל חוסר וודאות.
דווקא בתקופה זו , יותר מכל, אנו רואים חשיבות  עליונה בהמשך קשר עקבי  עם הילדים ובשמירה על שגרה במידת האפשר.
מערכת החינוך לרבות אגף החינוך והנוער, משרד החינוך, מנהלי בתי ספר, מורים, מנהלות גנים, תומכות הוראה ועוד,  ניצבת איתנה על מנת להעניק את מירב התמיכה, הליווי והמעטפת החינוכית.  אנו מאמינים שיחד, בשילוב ידיים ,נתגבר על כל משבר ואף נצא ממנו מחוזקים.

אנו שמחים ונרגשים להציג בפניכם מעט מהפעילויות הנעשות בימים אלו, ומבקשים להודות לכל העושים במלאכה על ההתגייסות , היצירתיות , המסירות והאכפתיות. כל אלו הם  לב ליבה של הערבות ההדדית.
יחידת הנוער מקפידה על המשך הקשר האישי עם החניכים הפעילים ומאפשרת פעילות קבוצתית במרחבים הדיגיטליים. קיום של חידון עירוני, שיעורים וסדנאות מוזיקה לבני הנוער במרכז המוזיקלי ביחידת הנוער, קו פתוח לשיחות אישיות.
אגף החינוך והנוער  ממשיך בקשר אישי עם כלל הילדים המטופלים על מנת לשמור על רצף חינוכי טיפולי.  תכנית היל"ה ממשיכה לפעול כסדרה – המורים ממשיכים לעבוד ולנהל מערכת למידה מרחוק, הם בקשר עם התלמידים, מעבירים
שיעורים, חומרי למידה ומנהלים מערכת לימודים.
קיימות יוזמות יצירתיות במיוחד במרחב הדיגיטאלי. מנהלים, מורים ומנהלות הגנים שלחו לנו חומרים רבים, נפרסם כל פעם טעימות קטנות.. מתנות קטנות.
 
 
 
 
קארין כהן, הגננת של גן תלתן  ממשיכה בקשר רציף עם ילדי הגן.
מעניקה טיפים ,מחזקת ומעצימה לפי הצורך🥰 שולחת להם סרטונים,שירים  ופעילויות בהתאם לתוכנית השנתית ולאור המצב.❣לצד זה מזכירה להורים  לא לשכוח לגרום לילד להאמין בעצמו לצד כח האהבה והסבלנות❤. 
בשורות טובות לכל עם ישראל🙏
 
 
לומדים ומדברים באמצעות אפליקציית "הזום" בתיכון דרור 
 
 
 
בבית ספר עמל רב תחומי ברמלה בוחרים להפיץ את הטוב ומתגייסים למען הקהילה כולה  
 
 
 
חזרה
Facebook