רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

הצלחה למיזם תאומים לספורט ושלום ברמלה

שבוע שעבר התקיים מפגש מרגש בין השופטת ספיר ברמן, שחקני ליגת העל שרן ייני, דור פרץ ואגדת הכדורגל מוט'לה שפיגלר יחד עם 40 ילדים וילדות יהודים וערבים ממרכזי המצוינות של עמותת ׳חינוך לפסגות’ מרמלה בגילאי ג'-ו'.

במסגרת פרויקט כדורגל של מרכז פרס לשלום ולחדשנות: "בתי ספר תאומים לספורט ולשלום". הילדים נפגשו על מגרש הכדורגל בביתו של גדעון מוליוב מבעלי MGS ומי שניהלה בפועל את המשחק היא השופטת ספיר ברמן.

הילדים נפגשו במשחק לראשונה מזה שנה מאחר ולא ניתן היה להפגיש  אותם פנים מול פנים במסגרת הפרויקט בעקבות הקורונה ובעקבות אירועי מבצע "שומר חומות".

מרכז פרס לשלום ולחדשנות בשיתוף "חינוך לפסגות" מפעיל ברמלה למעלה מזה 6 שנים את הפרויקט "בתי ספר תאומים לספורט ולשלום" שמפגיש אחה"צ ילדים יהודים וערבים לפעילות משותפת על מגרש הכדורגל.

קצת על הפרוייקט:

בתי ספר תאומים לשלום מפגישה קהילות מגוונות ברחבי ישראל והאזור - מבאר שבע ושדרות, דרך ת"א- יפו, לוד ורמלה, ועד יריחו – ילדים וילדות לוקחים חלק בפעילות חינוכית ספורטיבית, מעמיקה וייחודית.

קבוצות כדורגל "תאומות", יהודיות-ערביות וישראליות-פלסטיניות, משחקות יחד, כקבוצה אחת, לאורך שנת פעילות שלמה. מאמנים ומאמנות, המקבלים הכשרה וליווי, מעבירים את האימונים תוך שימוש במתודות חינוכיות ייחודיות אשר פותחו על ידי מרכז פרס. הפרויקט בשיתוף חינוך לפסגות ועיריית רמלה.

חזרה
Facebook