רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ברמלה מוקירים את הסייעות ואומרים להן תודה

ערב הוקרה חגיגי למערך סייעות הגנים התקיים השבוע במעמד ראש העירייה, מיכאל וידל, מנהלת אגף החינוך, נעה בן יוסף ובהשתתפות צוות מחלקת גני-הילדים, סייעות בגנים, והעוסקים בחינוך בגיל הרך.

במהלך הערב זכו הסייעות לעצור רגע מהפעילות היומיומית וליהנות ולשמוח ולרקוד לצלילי להקת "חתולי רחוב" – הרכב מוזיקלי ייחודי אשר ניגן ביצועים בין זוהר ארגוב ללד זפלין אשר מצליח להכניס את הקהל לפרץ של נוסטלגיה.

בדברי ברכתו הדגיש וידל את העשייה החינוכית וההשקעה של צוותי הגנים והסייעות: "אם יש משהו בעיר שמחזיק אותי היכן שאני נמצא - זה העיסוק בחינוך. כל אחת ואחת מכן עוסקת במלאכת הקודש של בניית הדור הבא, ואין דבר יותר נכון ועמוק לעשותו מאשר להכין את בני הגיל הרך לשלבים הבאים. אני יודע כמה העבודה קשה ותובענית, ועד כמה אתן משקיעות למען הילדים ועתידם. מערכת החינוך שלנו היא אחת המובילות במדינת ישראל, הדבר מתחיל אצלכן, ותודתי, מעומק לבי, לכל אחת ואחת."

מנהלת אגף החינוך ומנהלת מחלקת גני-הילדים, בירכו את הסייעות וציינו בדברי הברכה שלהן כי הסייעות מודעות לשליחותן החינוכית ועושות ככל שביכולתכן להעניק לכל ילד וילדה את החינוך הטוב ביותר. השונה החולפת בצל הקורונה העמידה קשיים חינוכיים רבים, אך בשיתוף הפעולה בנינו והמקצועיות שלכן הצלחנו להמשיך ולספק לילדי העיר סביבה חינוכית תומכת ומכילה.

הערב הינו יוזמה של ועד העובדים, בראשותו יו"ר הועד שלום אליהו אשר ציין כי הסייעות נותנות את הנשמה שלהן בעבודה ומגיע להן הטוב ביותר.

חזרה
Facebook