רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

חנוכת גינה ע"ש דוד גורי ז"ל

השבוע התקיימה במועדונית אביב ברמלה חנוכת הגינה ע"ש דוד גורי ז"ל, תושב העיר, שנהרג בתאונת דרכים קטלנית בכביש 431 בחודש יוני 2019, זמן קצר לאחר שהתחתן

דוד דודו גורי ז"ל יליד 1978 גדל ברמלה, נישא כשלושה חודשים לפני פטירתו לבחירת ליבו תמר וקיפח את חייו בתאונת אופנוע קטלנית בכביש 431 בתאריך 23.6.19 והוא בן 41 בלבד. דוד שגדל והתחנך ברמלה למד בתיכון עמל א' בצבא שירת בגדוד קשר ובתום השירות מימש את אהבתו לעולם המוזיקה והגשים חלום להקים אולפן הקלטות והפקות בו עבד עד יומו האחרון. אמו דליה סיפרה על החור הגדול שהשאיר בלכתו סיפרה על בחירת המשפחה להנציח את דודו ולקרוא לגינה "צלילי דודו" בשל אהבתו הרבה למוזיקה והוקירה תודה לכל מי שסייע בהקמת הגינה לזכרו והודתה אישית לראש העיר מיכאל וידל ורעייתו אירית.

חברו השחקן אלי אנטוניו סיפר על דוד שהיה אדם שאהב את החיים, בעל נתינה רבה ולב רחב לזולת, אהוב מאוד על כל מי שהכיר אותו. דוד שלנו חסר, געגועים לימים שהיו.

ראש העיר, מיכאל וידל נשא דברים וציין כי התרגש מאוד מהסיפורים על דוד ועל ההחלטה של המשפחה להנציח אותו במקום סמלי "מועדונית אביב" המספקת מידי יום מרחב לפעילות לנוער לאחר שעות הלימודים וכעת יאפשר להם ליהנות מגינה מטופחת אשר תתוחזק ע"י המשפחה ובסיוע העירייה.

על הקטע האומנותי חניכי מרכז נוער "המקלט"  בביצוע "שיר לדודו" שנכתב והולחן ע"י שם טוב זאבי לבקשת דליה אימו של דודו. בתום הטקס הוסר הלוט מעל שלט ההנצחה והוקרן סרט לזכרו.

חזרה
Facebook