רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ממשיכים בעשייה ברמלה – ריבוד וקרצוף כבישים ברחבי העיר

עיריית רמלה ממשיכה ביישום התוכנית עליה הנחה ראש העיר, מיכאל וידל, לרבד ולקרצף את הכבישים ברחבי העיר. "התוכנית היא חלק מתנופת הפיתוח ברמלה, "נמשיך להשקיע בשדרוג המרחב הציבורי ולעשות את המיטב לרווחתם, נוחיותם ובטיחותם של תושבי העיר".

עם סיום המערכה הצבאית וימי הפרעות, עיריית רמלה על כלל מחלקותיה ואגפיה ממשיכה בעבודות השונות ברחבי העיר. בהמשך להנחייתו של ראש העיר, מיכאל וידל, לצאת עם תכנית מקיפה לשדרוג, ריבוד וקרצוף כבישים משובשים בעיר, בימים האחרונים הסתיימו העבודות ברחוב יוספטל, עמיחי ומשה דיין וכעת רשימה ארוכה של רחובות עוברות שדרוג בהן: אמיל זולה, פנקס, הגדוד העברי, רמב"ם, בן גוריון, רוקח ויגאל אלון.

העבודות לחידוש התשתיות הישנות וביצוע שיפורי בטיחות וסימוני דרך, נותנות מענה בטיחותי ראוי לתושבים.

שיקום ושיפוץ הכבישים מתבצעים במסגרת תכנית היקפית של העירייה. מדובר בשרשרת של פרויקטים שהחלו בשנים האחרונות ויימשכו בשנה הקרובה, וזאת במטרה לשפר את איכות חיי התושבים בשכונות העיר על-פי מדיניות עקבית ותכנון אחראי של פרויקטים גדולים אותם מבצעת העירייה בכל התחומים.

ראש העיר, מיכאל וידל: "התכנית לשיקום ושיפוץ הכבישים היא על-מנת שלכולנו יהיה נעים יותר ובטוח יותר לנסוע ברחבי העיר. נשקיע עשרות מיליוני שקלים בשדרוג המרחב הציבורי שכולל תיקון מדרכות, סימון חניות ומדרכות, הסדרת פסי האטה וריבוד כבישים מאסיבי. תודה לתושבי העיר על שיתוף הפעולה ועל הסבלנות, נמשיך לעשות את המיטב לשיפור ושדרוג רחובות העיר לרווחתכם, נוחיותכם ובטיחותכם".

חזרה
Facebook