רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

בכירי ההסתדרות החדשה בביקורם ברמלה – מיכאל וידל מוביל את רמלה להישגים ותנופת פיתוח אדירה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, אירח השבוע את יו״ר ההסתדרות החדשה ארנון בר דוד, מנכ"ל ההסתדרות, אופיר אלקלעי, יו״ר הסתדרות המעו״ף עו"ד, גיל בר-טל, יו"ר מרחב שפלה, משה ארבלי יו"ר נעמת במרחב יהודית מנדה וצוות משרדם.                                                  

וידל העניק לאורחיו סקירה על העיר, על דרך הניהול בה הוביל את העיר במהלך ימי המהומות, על חיים משותפים בעיר רב תרבותית ותנופת הפיתוח ברמלה.

ראש העיר דן עם יו"ר ההסתדרות בסוגיות כוח אדם, שכר, פעילויות הוועד העירוני בשיתוף העירייה ועוד ושיתף בתפיסת העבודה שלו אשר מקדמת את העובדים ופועלת בשיתוף פעולה מלא עם וועד העובדים.

נכחו, מנכ״ל העירייה רונן עזריה,  יו״ר הוועד שלום אליהו, נציגי הוועד ואורגני העירייה. ארנון הודה לוידל על הביקור וציין, כי ראש עיריית רמלה הוא איש של אנשים שטובת תושביו ועובדיו עומדת לנגד עיניו ובטוח שבעבודה משותפת ימשיך להצעיד את העיר קדימה. "העיר רמלה צועדת קדימה בצעדי ענק, גם בשל הניהול ודרך ההסתכלות של ראש העיר על העובדים".

ארנון ציין, כי הוא בטוח ששיתוף הפעולה בין ההסתדרות לבין העירייה וועד העובדים יימשך באופן פורה והודה ליו"ר ועד העובדים וחבריו על פעילותם למען עובדי העירייה. יו״ר הסתדרות המעו"ף גיל בר טל, בירך את וידל על הובלה בגאווה של רמלה להישגים, לפיתוח ושגשוג יוצא דופן. יו״ר הוועד בעיריית רמלה, שלום אליהו שיבח את ראש עיריית רמלה על פעילותו למען עובדי העירייה וקידומם ועל שיתוף הפעולה הפורה לו הוא זוכה.

חזרה
Facebook