רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

בכורה למחזמר "בוסתן ספרדי" בהיכל התרבות ברמלה

רמלה עיר עולם המשמשת כמטרופולין תרבותי, חזרה השבוע לשגרה תרבותית. 

התיאטרון הלאומי הבימה חידש את ההצגה המיתולוגית "בוסתן ספרדי פרי עיטו של יצחק נבוןנשיאה החמישי של מדינת ישראל בבימויו של צדי צרפתי הבמאי האגדי.

המחזמר מספר את סיפורה של השכונה הספרדית אהל משה בירושלים של שנות ה-30 של המאה ה-20. החיים התוססים של דיירי השכונה רוויים בשירת קודש וחול, בסיפורים משעשעים ובהומור בשפת הלאדינו. 

הבכורה למחזמר המדובר של הבימה ל-2021  נערכה השבוע בהיכל התרבות רמלה במעמד רה"ע מיכאל וידל, יו"ר הנהלת רשת המתנסים  והיכל התרבות רמלה עו"ד אלי אוליאל, מנהל היכל התרבות- יגאל כהן, מנכ"ל רשת המתנסים - דרור קורת. 

צדי צרפתי הבמאי האגדי חגג אתנו ברמלה יום הולדת 80 לתשואת הקהל הרמלאי שנהנה ממחזמר איכותי ומשובח עם קאסט שחקנים מהשורה הראשונה: רוני דלומי, עינת שרוף, טל מוסרי ונוספים  ביניהם שפי מרציאנו, גאוות הרמלאים שצועד לקראת פסגה תיאטרלית כמו מוני מושונוב, עמוס תמם ושלישית מה קשור. בתום הטקס בירך ראש העיר, מיכאל וידל את צדי צרפתי בהגיעו לגבורות והעניק לו שי על תרומתו הרבה לנושא התרבות.

מנכ"ל רשת המתנ"סים ציין כי זו תחילתו של קיץ עשיר באירועי תרבות לאחר שנה שלמה שהיכל התרבות היה סגור למבקרים, כעת יש למה לצפות. 

חזרה
Facebook