רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

צועדים יחד לקידום השקט והחיים המשותפים

השבוע קיים המרכז הרפואי שמיר - אסף הרופא  צעדת סולידריות לציון השותפות והדו-קיום הקיימים בארגון ולקידום השקט והחיים המשותפים של הערבים והיהודים בארץ.

ראש העיר, מיכאל וידל אשר הוזמן לעמוד בראש הצעדה נשא דברים ואמר כי "אין כמו צוות הבית חולים על מנת להבין את ערך החיים והעבודה המשותפת. ערך אשר לרוחו הם עובדים ועליו נשבעו".

וידל הוסיף כי השבועות האחרונים היו קשים במיוחד, החיים המשותפים נסדקו ועלינו לפעול מול כל הגורמים על מנת להחזיר ולחזק את המודל אשר אפיין את העיר כל השנים.
ד"ר אסנת לבציון- קורח, מנהלת המרכז הרפואי אשר הובילה יחד עם ראש העיר את הצעידה הסבירה: "האירועים האחרונים במדינה היו מטלטלים מרחוק ומקרוב ולכן אנחנו כאן היום. במרכז הרפואי מוכיחים יום יום שהדו קיום הוא לא רק מושג אלא עבודה משותפת הלכה למעשה להצלת חיים במסירות, מקצועיות ורגישות אנושית על מנת לתת למטופלינו את הטיפול המירבי, נמשיך להאמין בשוויון ובדו קיום ונתפלל לימים של שלום, אחווה ורעות כפי שמתרחש כאן מידי יום ביומו".
בצעדה השתתפו כ-400 איש מצוות בית החולים ולקחו חלק גם סגן ראש העיר - אברהם אילוז, חברי הנהלה ועובדי המרכז הרפואי, השייח סולימאן אבו סוויס ומנהל בית חב"ד ברמלה - הרב אברהם מדוול.

חזרה
Facebook