רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

מפגש מצטיינים ברמלה

השבוע אירח בשלכתו ראש העיר, מיכאל וידל את חיילי המילואים תושבי העיר אשר נבחרו במסגרת קמפיין ההוקרה למערך המילואים והוקיר את פעילותם ותרומתם לאורך השנים

כאמור לאחרונה אגף כוח האדם בצה"ל בחר כ-250 אנשי ונשות מילואים המובילים בתרומה משמעותית למערך המילואים לאורך השנים, בדגש על המערך הלוחם. בפגישה סיפרו המילואימניקים: רס"ר במיל' עידן גונן, לוחם בחטיבת כרמלי | סרן במיל' יצחק גדמו מ"מ, בחטיבת שריון| סגן במיל' ארתור שמחייב, קצין קשר בחטיבת כרמלי | רס"ר במיל' אבבה אמברבר, לוחם בעוצבת חוד החנית | רס"ן במיל' אלי פרצי, מ"פ בחטיבת תותחנים על שירותם הצבאי ותחושת השליחות כחלק ממערך המילואים של צה"ל.

מיכאל וידל ראש העיר, ציין כי הוא רואה חשיבות רבה לדוגמה שמהווים 3,214 המילואימניקים והמילואימניקיות תושבי העיר.  כל אחד ואחת מהווים הם סיפור הצלחה של מודל לחיקוי והערכיות אותה הם מפגינים. בסיום המפגש העניק למשתתפים את הספר "רמלה ונתיבותיה" כאות הוקרה.

בהמשך אירח ראש העיר גם את  סמל יובל עלמו לוחם  בגדס״ר גולני אשר נבחר למצטיין נשיא ביום העצמאות האחרון. יובל, המתגורר ברמלה, נבחר לקבלת את אות מצטיין הנשיא על מסירותו הגבוהה, ועל מאמציו למלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר. עוד הוסיף: "התגייסתי במרץ 19', עברתי גיבוש, סיימתי מסלול ועכשיו אני בדיוק מתחיל אימון אחרי שתפסנו קו בשכם".

במפגש המרגש אליו הגיע עם אביו שוחחו על סיפור העלייה של המשפחה, הדרך של יובל במערכת החינוך העירונית עד לגיוסו לגולני ובחירתו למצטיין הנשיא.

בפגישות לקחו חלק סגן ראש העיר, אברהם דז'ורייב, חברי המועצה - רונן רוטשטיין, משה שטה, ושלומי פנטה, מנכ"ל העירייה, רון עזריה ורכזת ההתנדבות עירונית - מושית כהן.
חזרה
Facebook