רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

יוסף מסטורוב, תושב רמלה הוא אחד ההרוגים באסון מירון

בתום הליך זיהוי קורבנות האסון הקשה בהילולת רבי שמעון בר יוחאי במירון ע"י המכון הפתולוגי באבו כביר, רמלה התבשרה כי אחד מטובי בניה, יוסף מסטורוב ז"ל נמצא בין ה-45 ההרוגים. במוצ"ש האחרון התקיימה הלווייתו כאשר מאות אנשים מהעיר ומחוצה לה הגיעו ללוות אותו בדרכו האחרונה. 

יוסף מסטורוב ז"ל בן 17 בלבד היה תלמיד ישיבת 'רינה של תורה' אשר יצא עם חבריו לחגוג בהילולת הרשב״י, חגיגה שהסתיימה באסון הנורא.

אביו של יוסף ספד לו בבית העלמין החדש ברמלה ואמר: "היה לנו חלום לראות אותו מתחת לחופה, עם אחיו ואחיותיו. הוא אמר לי 'אני הולך למירון', אמרתי לו 'מה אתה צריך ללכת לשם?׳. הוא אמר לי ׳אבא, אני רוצה להתפלל כל הלילה ואז אחזור לישיבה׳. אני יודע שעכשיו הוא לומד למעלה". האב הוסיף: "איבדנו את אחד מבנינו הטובים ביותר שיש, הוא היה אוהב ומכבד כל אחד".

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל שהתבשר בידיעה הקשה, אמר: "הורים שקוברים ילד זה הדבר הקשה ביותר, אין בפי מילים לתאר את הטרגדיה שעוברת המשפחה. אנחנו כמובן נסייע למשפחה האבלה ונעמוד לצידה ברגעים קשים אלו. אני שולח תנחומים בשמי ובשם תושבי העיר למשפחות האבלות והחלמה מהירה לפצועים".

ביום ראשון האחרון צוין יום אבל לאומי י, דגלי המדינה ברחבי העיר הורדו לחצי התורן ועובדי העירייה הדליקו נרות זיכרון במשרדי העירייה להתייחד עם 45 הנספים באסון.

יהי זכרו וזכר כל הנספים ברוך!

חזרה
Facebook