רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

פתיחת תכנית מנהיגות חברתית עולה ברמלה

בתאריך 12.04.2021 נפתחה תכנית מנהיגות חברתית לצעירים עולים חדשים לעיר ע"י מחלקת תכנון אסטרטגי וקליטת עלייה בשיתוף משרד העלייה והקליטה. בתוכנית משתתפים 19 צעירים עולים חדשים ממדינות שונות בעולם, חלקם עדין לא מבין כלל עברית.

תכנית המנהיגות החברתית תאפשר לעולים קבלת כלים  להסתגלות הארץ, כלים  להצלחה  בתחומים  שונים כמו השכלה, מציאת עבודה, כתיבת קורות חיים , סדנאות , הרצאות,  סיורים במקומות שונים  בארץ ומלא הפתעות  לטובת העולים  הצעירים החדשים כאן בעיר שלנו.

התוכנית נפתחה בערב חגיגי במתחם הידידות את הטקס כיבדו סגן ראש העיר ומחזיק תיק הקליטה מר אברהם דז'ורייב אשר ברך את משתתפי התוכנית וחלק איתם את סיפורו האישי כעולה חדש צעיר לרמלה ובמקביל ציין כי דלתו תהיה פתוחה תמיד. מנהל מחלקת הקליטה מר אמיר וידר ברך גם הוא את העולים ונתן להם סקירה קצרה על פעילויות המחלקה.  נציגת משרד הקליטה גב' אורטל מאגף הצעירים במשרד העלייה והקליטה ברכה גם היא את העולים והציגה את חשיבות הפרויקט. כמו כן ציינה אורטל כי רמלה הינה העיר הראשונה בארץ שהצליחה השנה להרים פרויקט חשוב זה בשת"פ המשרד.

את הפרויקט מובילה ומרכזת גב' ג'ניפר אללוף שבסיוע גב' דריה וולקוב פרויקטורית לעולים דוברי רוסית אספו את משתתפי התוכנית. ג'ניפר הציגה לעולים את מהות הפרויקט והפעילויות הרבות שיעברו במהלך השנה הקרובה .

מודים למשרד  עליה  וקליטה  יחד  עם קרן  רמלה  על  הזדמנות  נדירה ומענה לצעירים  בעיר להיות  חלק  מהחוויה.

חזרה
Facebook