רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

חונכים את מועדון ניצולי השואה ברמלה

פרויקט "משפצים קהילה" של המשרד לחיזוק וקידום קהילתי והתאחדות קבלני השיפוצים ממשיך בפרויקט קהילתי נוסף: שיפוץ מועדון ניצולי השואה ברמלה

המועדון המיועד לכ – 150 ניצולי שואה תושבי רמלה, שופץ במסגרת פרויקט "משפצים קהילה" בעידוד המשרד לחיזוק וקידום קהילתי יחד עם התאחדות קבלני השיפוצים והקהילה המקומית. המועדון מהווה מסגרת חברתית לניצולי השואה וכולל פעילויות שונות כגון: פעילות יצירתית, הרצאות, חוגים, טיולים וכו'.

פרויקט "משפצים קהילה" של המשרד לחיזוק וקידום קהילתי יחד עם התאחדות קבלני השיפוצים בישראל, במהלכו קבלני השיפוצים מכשירים מקצועית את המתנדבים הקהילתיים שנרתמים לפרויקט. השיפוץ הזה, הוא אחד מתוך מכלול פרויקטים מתוכננים שמטרתו לשפץ מבנים קהילתיים, במסגרתו הוחלפה התאורה במקום, הותקנו וילונות ופרקט, המועדון זכה לצביעה חדשה ועוד.

מיכאל וידל, ראש עיריית רמלה: "אני רוצה להודות למשרד לחיזוק וקידום קהילתי, ולידידי יו"ר התאחדות הקבלנים, ערן סיב, על היוזמה בפרויקט 'משפצים קהילה'. במהלך הקורונה נאלצו ניצולי השואה להישאר בבתיהם ולא להגיע למסגרת שהם כה אוהבים, עם זאת ניצלנו את פרק הזמן הזה להביא לשיפוץ יסודי אשר יעניק להם מסגרת הרבה יותר מכבדת."

יו"ר התאחדות קבלני השיפוצים בישראל, ערן סיב: "זהו פרויקט נוסף שנעשה במסגרת שיתוף הפעולה של ההתאחדות והמשרד לחיזוק וקידום קהילתי. אנחנו ממשיכים בשיפוץ לקהילה ומתן עזרה לנזקקים בהתנדבות מלאה, הפעם השיפוץ הוא מרגש במיוחד מאחר והוא נעשה במועדון ניצולי השואה הממוקם ברמלה. לאחר שיפוץ מקיף במסגרתו צבענו את כל המתחם, החלפנו את הריצוף לפרקט ועבדנו על כל תשתיות החשמל, המועדון נעים ומוכן לקבלת ניצולי השואה. אנחנו שמחים להמשיך ולקחת חלק בפרויקט החשוב הזה, מי ייתן ונמשיך במצווה זאת לטובת הקהילה".

חזרה
Facebook