רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

מחזקים את הביטחון האישי ברמלה

בתום פגישה שקיים ראש העיר, מיכאל וידל ומנכ"ל העירייה, רונן עזריה עם נציגי מפעל הפיס סוכם על העברת תקציב של 940 אש״ח עבור תוספת של 200 מצלמות אבטחה ברמלה

עיריית רמלה תציב 200 מצלמות אבטחה נוספות ברחבי רמלה. המצלמות יופנו לרחובות ולפארקים, יחוברו למוקד העירוני ויפעלו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מטרת הפרויקט היא לתעד מעשי ונדליזם, פריצות וגניבות רכב ושאר מעשי פשיעה ועבריינות במרחב הציבורי, בכך מסייעות המצלמות להגברת הביטחון האישי של התושבים.

כ-200 מצלמות אבטחה פועלות כבר כיום ברחבי רמלה, תוספת מצלמות האבטחה תציב את הרשות המקומית להיות בין המובילות בארץ בהיבט מס' מצלמות האבטחה הפועלות להגברת הביטחון האישי של הציבור ומניעת ונדליזם במרחב הציבורי.

וידל ציין כי הוא פועל ללא הרף להבטיח כי רמלה תמשיך לשנות את פניה, ועל כן הוא מחויב למיגור תופעת האלימות ובייחוד תופעת הזיקוקים של הימים האחרונים.

"הסיכום אליו הגענו עם מפעל הפיס להעברת תקציב של 940 אש"ח הוא צעד משמעותי נוסף כחלק מתפיסת הביטחון הכוללת של העיר רמלה. נמשיך לפעול על מנת להגביר את תחושת הביטחון של תושבי העיר וכן על מנת למנוע אירועים חריגים מכל סוג".

מנכ"ל העירייה רונן עזריה, ציין: "אנו מאמינים, כי המשך רישות העיר במצלמות יתרום תרומה חשובה למען חברה נקייה מאלימות וונדליזם. זוהי העיר שלנו, הבית שלנו. הצבתן של המצלמות בעיר הוא צעד חשוב למיגור האלימות. המצלמות יניבו הרתעה משמעותית, יהוו מרכיב חשוב בפעילות העירייה למאבק בנגע האלימות".

בעירייה הודו לסיוע המשמעותי של  מפעל הפיס. שכן מדובר במערך מצלמות איכותי וחדיש שיהווה מקור לבקרה על מוקדי אלימות, איתור מוקדם והכוונת גורמי אכיפה לצורך מניעתה, סיוע לפיקוד על אירוע בשעת חירום, תיאום בין גורמי האכיפה השונים בשגרה ובחירום ועוד.
חזרה
Facebook