רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ממשיכים לפעול למיגור הפשיעה ברמלה וחיזוק תחושת הביטחון

בעקבות אירועי האלימות של התקופה האחרונה וביוזמתו של ראש העיר, מיכאל וידל, התקיים השבוע ברמלה דיון וסיור מקצועי במעמד השר לביטחון פנים - ח"כ אמיר אוחנה, , מפכ"ל המשטרה - קובי שבתאי וצמרת משטרת ישראל.

במהלך הסיור, השר וצמרת המשטרה קיבלו סקירה על מאפייני העיר וכן על הצורך במאבק ומיגור הפשיעה וטיפול אינטנסיבי באירועי האלימות, הירי ותופעת הזיקוקים.

מדברי ראש העיר, מיכאל וידל: "אני יכול רק לברך על כך שמצאתי אוזן קשבת מצד השר אוחנה לצד נכונות המשטרה לפעול למיגור האלימות. אסור לנו לעבור לסדר היום נוכח הפגיעה החמורה בביטחונם האישי של התושבים. בעיית האלימות בכלל ובחברה הערבית בפרט היא מכת מדינה ויש לעשות הכול כדי לעקור אותה מהשורש. העירייה עושה כל שביכולתה בכדי לאפשר חיי שגרה בעיר, אך על מנת להיאבק בתופעה דרושים תקציבים ותקנים נוספים".

השר אוחנה הודה לראש העיר על שיתופי הפעולה, הדגיש את מחויבותו ומחויבות המשטרה למיגור הפשיעה וחיזוק תחושת הביטחון והוסיף: "אין לי ספק כי מאמצי המשטרה והמשרד לביטחון הפנים ברמלה יחד עם העירייה בראשות ידידי ראש העיר מיכאל וידל, להחזרת תחושת הביטחון לתושבי רמלה יישאו פרי. אני מחזק את ידי השוטרות והשוטרים, המפקדות והמפקדים במחוז ובכל משטרת ישראל. חוק וסדר זה המסר שיוצא מכאן".

בתום הסיור סיכמו ראש העיר והשר אוחנה כי ימשיכו לעמוד מקרוב על הפעולות שהוגדרו עד להשבת השקט והשגרה לעיר רמלה.

 

חזרה
Facebook