רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

נפתחה בהצלחה התערוכה "מציאות, אולי מדומה"

המרכז לאמנות עכשווית ברמלה פתח חגיגית את שעריו עם 'מציאות, אולי מדומה', תערוכה חדשה בהשתתפות שלושה אמנים בולטים. אמנית הוידיאו קרן גלר, הצייר והפסל יובל שאול והצלמת טל שוחט.

 

באירוע הפתיחה הרשמי נטלו חלק ראש העיר - מיכאל וידל, חבר המועצה-רונן רוטשטיין, מנהל התיירות-רון פלד, אוצרת התערוכה – סמדר שפי והאמנים קרן גלר, יובל שאול וטל שוחט.

בתערוכה שאצרה ד"ר סמדר שפי, מיצב וידיאו חדש שיצרה קרן גלר במיוחד לטובת התערוכה הכולל 5 מסכים ושתי הקרנות על נייר,  האמן-פסל יובל שאול עם ציורים אבסטרקטים מבריקים וצילומים מבויימים של עצי פרי בהפקה כמעט קולנועית של אמנית הצילום טל שוחט. המפגש עם העבודות מעלה תהיות ושאלות אודות ייצוג והכרת המציאות, שאלות שהשלכותיהן נוגעות לכל תחום בחיינו.

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל ציין : "אנו נרגשים עם פתיחתו המחודשת של המרכז לאמנות עכשווית בעיר במסגרת החזרה לשגרה. המרכז מהווה מרכיב תרבותי חשוב ומרכזי המשקף את החיים המשותפים בעיר רב תרבותית. התערוכה החדשה, החמישית בסדרה, היא הוכחה שרמלה מצויה על מפת האמנות העכשווית בישראל, כיאה לעיר תרבות מובילה. אני מזמין את הציבור להגיע ולבקר במרכז לאמנות עכשווית ברמלה ולהנות מאמנות עכשווית בעיר רב תרבותית".

 

המרכז החדש לאמנות עכשווית רמלה  CACR  נפתח לפני כשנה ע"י עיריית רמלה וקרן רמלה וחלליו ממוקמים בבניין מנדטורי משנת 1922 במתחם מוזיאון רמלה בניהולו של רון פלד. המרכז מציע אמנות מהמעלה הראשונה כשמטרתו להרחיב את המקום שתרבות תופסת בחיינו. המרכז הוא מקום בטוח לדיון בנושאים מעוררי מחלוקת או כאב, להתעמת עם אתגרי ההווה ולדמיין את העתיד.
חזרה
Facebook