רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

רמלה ירוקה!

מיכאל וידל, ראש העיר: "רגע לפני החגים, מגמת התחלואה בעיר ממשיכה לרדת והשנה כל ילד וילדה ידעו להגיד מה השתנה"

שורה של צעדים, מעקב צמוד ושיתוף הפעולה של התושבים הביאו את רמלה ליעד, הצבע הירוק! מה שמאפשר את המשך פעילות השגרה בעיר כמעט בצורה מלאה.

השבוע חזרה רמלה להיות עיר ירוקה בהתאם לתוכנית ה"רמזור" של מגן ישראל. משמעות הדבר היא כי ברמלה שיעור התחלואה ירד, אולם עדיין קיים בהיקפים קטנים.

מזה מספר חודשים שראש העיר, מיכאל וידל, מוביל את ההתמודדות בעיר רמלה עם משבר הקורונה על כל היבטיה, בשיתוף סגניו, המנכ"ל ובאמצעות הצוות המקצועי הכולל את כלל האגפים בעיר אשר מטפלים בנושא, כל אחד בתחומו, מסביב לשעון.

הירידה ברמלה ובכלל בישראל באה על רקע מבצע החיסונים "חוזרים לחיים" במסגרתו ברמלה התחסנו כבר מעל 40,000 תושבים, זאת בנוסף לכ-9000 מחלימים ועוד כ-24,000 ילידם מתחת לגיל 16 אשר הם לא ברי חיסון. המשמעות היא כי העיר רמלה מתקדמת בקצב מהיר למיצוי פוטנציאל החיסונים בעיר.

ראש העיר, מיכאל וידל: "בזכותכם, תושבי ותושבות העיר, הגענו לירוק. תודה לכם על שיתוף הפעולה. ביצענו מספר מהלכים אשר יחד עם המשמעת של התושבים וההתגייסות למבצע החיסונים הביאו אותנו לצבע הירוק. וכעת רגע לפני החגים, מגמת התחלואה בעיר ממשיכה לרדת והשנה כל ילד וילדה ידעו להגיד מה השתנה. אנחנו נמשיך להיות ערניים ולעקוב מקרוב. לא ניכנס לשאננות, נמשיך להקפיד על כל ההנחיות וביחד נשמור על רמלה ירוקה. זה הדבר החשוב ביותר למען בריאותנו, וכדי להמשיך את שגרת החיים ככל שניתן".
חזרה
Facebook