רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

רמלה מצדיעה לנשות העיר ביום האישה הבינלאומי

רמלה ציינה את יום האישה בפעילות תרבות וחיזוק מעמד האישה. ראש העיר רמלה מיכאל וידל: כחלק ממדיניותי לתמיכה, פרגון וחיזוק מעמד האישה ולמגדר הנשים, ברצוני לאחל לנשות העיר המשך פעילות ענפה בקדמת הבמה בכל תחום עירוני ובחיים בכלל"

רמלה ציינה את יום האישה הבינלאומי בשורה של פעילויות תרבות וחיזוק מעמד האישה. במסגרת זו קיימה העירייה ערב מלא הומור עם המופע "לא עוצרות באדום"

את הערב ארגנו הוועדה לקידום מעמד האישה, יו"ר הוועדה למעמד האישה שלומי פנטה והמשנה ליועץ המשפטי של העירייה ויועצת ראש העיריה למעמד האישה עו"ד סופי ויטלם ובשיתוף יו"ר המרחב בנעמת, יהודית מנדה ורשת המתנ"סים. בערב זה זכו המשתתפות לצפות במופע "לא עוצרות באדום ולא סותמות ת'פה" בהנחיית חני נחמיאס ובהשתתפות הקומיקאיות: מיקי קם, רינה פדווה, דורית פלד הרפז, ענת אביעד וציונה פטריוט. המופע בצורה הומריסיטית הציג את העובדה כי בסוף אשה זו אשה וזה לא משנה מאיזו עדה היא מגיעה וכולן מתמודדות עם אותם קשיים וחסמים.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, בירך את נשות העיר ואמר: "כחלק ממדיניותי לתמיכה, פרגון וחיזוק מעמד האישה ולמגדר הנשים, ברצוני לאחל לנשות העיר המשך פעילות ענפה בקדמת הבמה בכל תחום עירוני ובחיים בכלל. אני שמח שבמשמרת שלי מתבצעות פעולות לחיזוק מעמד הנשים בעיר. בהזדמנות זו ברצוני להודות לכל השותפים ולכלל הנשים הפעילות, על תרומתן לקידום וחיזוק מעמד האישה ברמלה. תבורכו".

חזרה
Facebook