רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

משרדי קרן רמלה התחדשו בסיוע ארגון "שינוע חברתי"

משרדי קרן רמלה לחינוך תרבות ופיתוח עברו בימים האחרונים שדרוג, כאשר את הריהוט הישן החליף ריהוט שנתרם על ידי משרד רו"ח PWC, שעברו למשרדים חדשים.

הריהוט הנתרם, נאסף על ידי ארגון "שינוע חברתי", ששם לו למטרה לאסוף מחברות גדולות במשק ריהוט, ביגוד ומוצרי מזון ולתרום אותם לטובת עמותות, ארגונים, פנימיות ורשויות מקומיות.

הציוד שהועבר לקרן רמלה כולל שולחנות משרדים, כסאות, ארונות ומקררים בשווי עשרות אלפי ₪, שיחסכו לקרן עלויות ויופנו לצרכים קהילתיים אחרים.

ארגון "שינוע חברתי" הוא ארגון שנועד להציל פריטים ועודפים מחברות גדולות ולניידם לטובת עמותות, ארגונים ואנשים פרטיים. מדי שבוע הארגון אוסף ציוד חדיש ובמצב מצוין בשווי מאות אלפי ₪, שעד לפני כמה שנים היה מושלך לפח. מעבר לחסכון בהוצאות, מדובר גם בשמירה על הסביבה.

לדברי היזם החברתי, תומר שמש, מייסד "שינוע חברתי": "העיקרון שמוביל את הפעילות שלנו הוא שהעודף הרב שקיים בחברה הוא משאב מרכזי לטיפול בחוסר. אנו שמחים שלריהוט של משרד רו"ח PWC נמצא בית חדש ומזמינים ארגונים וחברות לתרום ציוד שאינו בשימוש, ואנו כבר נדאג למצוא לו שימוש״

ליאור רשף דרעי מנכל קרן רמלה לחינוך תרבות ופיתוח: ״אנחנו שמחים לקחת חלק במיזם החברתי והסביבתי היפה הזה שמוביל ארגון שינוע חברתי.

הציוד המצויין שנתרם על ידי Pwc גם ישרת את כל באי "קמפוס נבון" בעיר וגם יאפשר לנו להפנות יותר משאבים כספיים לטובת תושבי העיר.״
חזרה
Facebook