רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ברמלה מוקירים את עובדי אגף הרווחה והשירותים החברתיים

לציון יום העובד הסוציאלי הבינלאומי ערכה עיריית רמלה יום הוקרה לעובדים הסוציאליים ולכלל עובדי אגף הרווחה והשירותים החברתיים

לרגל יום העובד הסוציאלי הבינלאומי שמצוין השבוע ברחבי העולם, בו נהוג לבטא הוקרה והכרה בפעילות העובדים הסוציאליים, ותרומתם המשמעותית במאזן החברתי ושיפור איכות חייהם של אזרחים רבים. אגף הרווחה והשירותים החברתיים של עיריית רמלה פועל כל השנה כדי להגן, לשקם ולסייע לכל אדם, משפחה וקהילה הנתונים במצבים של משבר זמני או מתמשך מפאת מוגבלות, עוני והדרה, סטייה חברתית, קשיי תפקוד, אבטלה, אפליה או ניצול. עבודת שירותי הרווחה מתבצעת באמצעות צוות עובדים סוציאליים מקצועיים ומיומנים, בסיוע עובדים סמך מקצועיים ובשיתוף פעולה של מתנדבים וארגונים נוספים בקהילה.
השנה האחרונה, בצל משבר הקורונה, הציבה את האגף בפני אתגרים שלא היו ידועים קודם, כולל גידול של עשרות אחוזים בפניות וצרכים של קשישים בודדים, משפחות במצוקה כלכלית, חולים, ילדים ונוער במצבי סיכון, נשים נפגעות אלימות ועוד. העובדים והעובדות הסוציאליים נדרשו לתת לכל אלה מענה, תוך עבודה מרחוק תחת סגרים והגבלות. וכעת כאשר רמת התחלואה ממשיכה במגמת ירידה עובדי האגף לקחו הפסקה קצרה בכדי שניתן יהיה להוקיר את פעילותם וגם ליהנות ממופע סטנד-אפ של הסטנדאפיסט יוסי פנסו.
ראש העיר מיכאל וידל הדגיש את עבודתם האיכותית, מסירותם ומחויבותם של העובדות והעובדים סוציאליים לטובת תושבים הנזקקים לשירותיהם, בעיקר בתקופה זו.
סגן ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה, מאור אשש סיפר על השליחות בעבודתם של עובדי האגף והוסיף על תחושת הסיפוק במסגרת תפקידו. אשש הדגיש את הבחירה שלו דווקא לעסוק בתחום הרווחה בו הוא מאמין גלומה מצוה גדולה.
אייל קהלני, מנהל אגף הרווחה והשירותים החברתיים: הודה לשיתוף הפעולה עם מנהלת המחוז, קרן אהרוני, לכל מי שסייע לקיום הטקס, יו"ר וועד העובדים שלום אליהו, ניסים רון וצוותו באגף תרבות ספורט ואירועים וכמובן לצוות הרווחה שבכל יום מגיעים לעבודה ונותנים את הנשמה. 

חזרה
Facebook