רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

פעילות חינוכית ,חברתית וקהילתית ענפה ברוטרי רמלה

במהלך השבועיים האחרונים פעלו חברי מועדון רוטרי רמלה ללא הפסקה בפעילות חינוכית, חברתית וקהילתית, במערכת החינוך בפרויקטים של "הנואם הצעיר" ו"תחרות הציורים בנושא בטיחות בדרכים", במערכת החינוך ובמרכז יום לקשיש.

למרות המגבלות של הקורונה שלא איפשרו לימודים סדירים ופגישות מסודרות , ובעוד שבערים רבות בישראל יש ירידה משמעותית במספרם ובמגוונן של הפעילויות החינוכיות ,החברתיות והקהילתיות , בעירנו רמלה פעילותם של הרוטריונים התגברה והתעצמה, ובמהלך שבועיים אחרונים יזמו , תכננו והפיקו שלושה פרויקטים גדולים וחשובים שבעקבותיהם נוכחנו לדעת שמערכת החינוך  והמשפחות בעירנו רמלה מחנכים ומכשירים הילדים והנערים במקצועיות ובהצלחה רבה.

תחרות הנואם הצעיר האשכולי - לאחר שנבחרו שלושת התלמידים המציינים בתחרות העירונית המצוינת , השתתפו תלמידנו בהצלחה רבה בתחרות האשכולית ,שבה השתתפו המצטיינים מבאר יעקב , לוד מודיעין ורמלה. התלמידות שלנו מינה כורדי מבית ספר בן גוריון ורוני דגן מתיכון עמל רב תחומי ,נאמו בצורה מקצועית ומשכנעת וצוות השופטים הבכיר העניק להן את המקום הראשון ואת הכבוד לייצג את עירנו בתחרות הארצית.

תחרות הציורים בנושא בטיחות בדרכים לתלמידי בתי הספר היסודיים – בעוד שבערים רבות בארץ ובאזור לא הצליחו להתארגן , להיערך ולהשתתף בפרויקט חשוב זה , בעירנו רמלה הוצגו בתערוכה מרשימה באשכול הפיס ציוריהם של שנונה תלמידים מבתי הספר בן צבי , אופק , בן גוריון ומשה שרת. צוות שופטים מקצועי קבע כי ציוריהם של התלמידים מיטל קורסונסקי מבית ספר שרת , פריד שהין מבית ספר בן גוריון ואלייב דוד גם הוא מבית ספר בן צבי היו הטובים ביותר וייצגו את ציורי תלמידי עירנו בתחרות הארצית.

יום המעשים הטובים – חברי רוטרי התייצבו במרכז יום לקשיש ויחד עם  רכזת ההתנדבות העירונית , יו"ר ארגוני המתנדבים ,דיירי המקום והצוות שתלו ונטעו שתילי פרחים ותבלינים בעציצים ואדניות.

נשיא המועדון עגיב יוסף שיבח והודה לאגף החינוך , למחלקה לזהירות בדרכים, למורים ולהורים על שיתוף הפעולה , לאשכול הפיס על הסיוע והבית החם ולחברי המועדון שהקדישו שעות רבות לתכנון , תאום והוצאה לפועל של הפרויקטים.
חזרה
Facebook