רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

התרבות חוזרת – שלום אסייג בהיכל התרבות ברמלה

מיכאל וידל, ראש העיר: "אנו שמחים לחזור בהדרגה ובזהירות המתבקשת לפעילות שכן היכל התרבות הינו חלק בלתי נפרד משגרת היום-יום התרבותית של רמלה".

עם אישור המתווה של החזרת מופעי התרבות ע"י הממשלה, נערכת בימים אלה העירייה לתכנית אירועים במהלך החודשים הקרובים. בעירייה מדגישים כי התכנית באישור משרד הבריאות, אך בהתאם לתקופה זו של חוסר וודאות, יתכנו שינויים בעקבות ההנחיות.

בתוך כך את המופע הראשון במסגרת "התרבות חוזרת" פתח כוכב הסטנדאפ שלום אסייג.

אחרי ציפייה גדולה וארוכה, כל הכרטיסים אזלו במהירות שיא והקהל שהגיע למופע נכנס נלהב לאולם לצפות בהופעה.

בפתח דבריו ציין אסייג את געגועיו לבמה לאחר שנה ארוכה ללא הופעת עם קהל, והוא שמח שבין הופעותיו הראשונות מתקיימת ברמלה. העיר בה הוא מוביל את צילומי הסדרה "שנות השמונים" שעתידה להמשיך ולהצטלם לעונה נוספת בקרוב. עוד ציין אסייג כי הוא מבין במהפך שעוברת העיר כמי שמבקר בה רבות.

מיכאל וידל, ראש העיר: "אנו שמחים לחזור בהדרגה ובזהירות המתבקשת לפעילות שכן היכל התרבות הינו חלק בלתי נפרד משגרת היום-יום התרבותית של רמלה. התרבות מפיחה חיים מחדש וחוזרת לאט ובזהירות אל עירנו. אני מזמין את התושבים המחזיקים בתו ירוק לבוא וליהנות, תוך שמירה על ההנחיות, מהאירועים שנכין עבורכם, ובהמשך אנו מקווים שאף נוכל להרחיב עוד יותר ולמלא את העיר בעושר תרבותי כמו תמיד."

חזרה
Facebook