רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

בית הספר "בן גוריון" זכה במקום הראשון בתחרות ה"נואם הצעיר"

מינה כורדי, תלמידת  כיתה ו׳ בבית הספר "בן גוריון" קצרה את ההצלחה וזכתה במקום הראשון בתחרות. גם השנה בית ספרנו לקח חלק בתחרות ה"נואם הצעיר"- פרויקט בחסות ארגון "רוטרי".בתחרות זו ייצגה אותנו בכבוד, מינה כורדי בהובלתה של פנינה חכמון מחנכת כיתה ה'.

בנאומה: "הדרה בחברה-קבלת השונה" תארה מינה את החרם והשלכותיו בחברה. הזוכה הטיבה בנאומה לתאר את החוויה האישית  וכיצד התגברה עליה. שיאו של הנאום היה מסר עוצמתי  להעלאת המודעות בקרב אנשי חינוך לשים לב לשינויים, לגלות רגישות ולהעלות את הבעיה לסדר היום. פנינה חכמון הובילה קבוצת תלמידים משכבות ה׳-ו׳ לתחרות הנואם הצעיר.

התלמידים זכו להכיר וללמוד את תורת הנאום, צפו בסרטונים והעשירו את ידיעותיהם בקבוצה. התלמידים זכו אף לתמיכה רגשית, עידוד, העלאת המוטיבציה והדימוי העצמי.

פנינה: "שמחתי להוביל וללמד קבוצת נואמים צעירים שבתחילה חששו לנאום. אט, אט למדו והכירו את סוגת-הנאום, שקדו על ניסוחים רהוטים עם מישלב לשוני גבוה, שילבו פתגמים ועלו על דרך המלך בתהליך למידה הדרגתי ומתקדם. כה לחי למנצחת מינה!"

פטריסיה:"ברכות למינה על הזכייה ולפנינה על הובלה מקצועית ללא פשרות.

תודה למחנכת הכיתה רותי על התמיכה .מינה היא דוגמא ש"כל ילד צריך מישהו מבוגר שיאמין בו" (הרב שלמה קרליבך).

אנו, הצוות החינוכי, משפחת "בן גוריון" האמנו במינה, קבלנו אותה בחום, הכלה ואהבה. הניצחון מעיד על זיהוי החוזקות ופיתוחן. "בן גוריון" הוא בית חם לכל תלמידיו, מקצועי ומאמין בכל ילד. זה המקום לציין שהשפה העברית אינה שפת האם של מינה. אסיים בברכה וחיבוק לכל המתחרים שנאמו  בחן ובכבוד. קבוצה זו תמשיך להיות נבחרת מובילה של בית ספרנו.

תודה לארגון "רוטרי" על מיזם משמעותי המזמן לתלמידים התנסויות המחזקות את הדימוי העצמי, הביטחון ורטוריקת הנאום".

חזרה
Facebook