רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ברמלה נלחמים בתופעת הנפצים!

פקחי עיריית רמלה והשיטור המקומי יבצעו פשיטות פתע בחנויות החשודות במכירה אסורה של נפצים וזיקוקים ויאבקו בתופעת הנפצים.

חג פורים בפתח וכבכל שנה, חוזרת לחיינו התופעה המסוכנת והמטרידה של פיצוץ נפצים וחזיזים במקומות ציבוריים ובשכונות על ידי בני נוער. שכונות שלמות ברחבי העיר מתעוררות באמצע הלילה לקולות הנפץ הפוגמות במנוחתם ובאיכות חייהם של התושבים.

בהנחיית ראש העיר מיכאל וידל, עיריית רמלה באמצעות הפיקוח והשיטור העירוני בשיתוף משטרת ישראל מושקעים מאמצים רבים לאתר, לתפוס ולהחרים נפצים על מנת למגר את התופעה המסוכנת.
ברמלה מציינים כי במהלך השבועות האחרונים נתפסו מס׳ בני נוער לאחר שימוש בנפצים או שברשותם נפצים לפני פיצוץ. במישור המודיעיני הרשות אוספת מידע ועורכת "פשיטות פתע" וביקורות בחנויות למניעת מכירת הצעצועים האסורים. בימים האחרונים הוחרמו נפצים בחנויות שונות ונגד הבעלים ינקטו הליכים. ראש העיר, מיכאל וידל "מדובר בתופעה המסכנת את שלום הציבור ופוגמת במנוחתו ובאיכות חייו. מידי שנה אנו עדים לדיווחים על פציעות הנגרמות כתוצאה מהשימוש בצעצועים האסורים על-פי חוק. הפגיעות גורמות לנזק בלתי הפיך וכוויות קשות".
אנו מזכירים כי רבים מהמשתמשים בנפצים המסוכנים הם בני נוער/קטינים שאינם מודעים לסכנות הכרוכות בכך. אנו מבקשים מכם לשוחח עם ילדיכם בנושא, ולוודא כי אינם משחקים בנפצים וחזיזים. שימוש לא מורשה בנפצים עלול ויכול לגרום לפיצוץ, לדליקה, לכוויות ולפגיעות קשות בגוף.  
חזרה
Facebook