רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ביקור נגיד רוטרי ישראל ברמלה - בזום

ביקורי נגיד רוטרי שמתקיים מידי שנה במפגשים במועדונים מתקיים השנה , בגלל הסגרים ומגבלות הקורונה ,בזום. בפגישה חגיגית ומרגשת בהשתתפות נגיד רוטרי ישראל עו"ד- ד"ר נחום פרנקל , מזכירו יונה מזור וסגן ראש העירייה מר אברהם דג'ורייב , סיפרו ראשי האפיקים ובעלי התפקידים של המועדון על הפעילות העשירה ,המגוונת והענפה של המועדון למען העיר ותושביה ושיתופי פעולה חובקי עולם בתחום הבינלאומי.

את החלק הראשון של המפגש סיכם נשיא המועדון יוסי עגיב, בליווי מצגת שתיעדה את הפעילות, יוסי סיפר שחברי המועדון עשו כול שביכולתם כדי להשיג ,למרות המגבלות הקשות של הקורונה , את המטרות, התרומות והיעדים שבתוכנית העבודה, אפילו אם היה צורך לשנותם בשל מגבלות הקורונה. בסיום דבריו הודה נשיא המועדון לנגיד ,למזכירו ולסגן ראש העירייה על השתתפותם במפגש הזום ואיחל לכולם בריאות והצלחה.

סגן ראש העירייה מר אברהם דז'ורייב נשא דברים בשם ראש העירייה ,שנבצר ממנו להשתתף במפגש בזום, "בשמי ובשם ראש העירייה אני מברך ומקדם את כול המשתתפים בפגישה חשובה זאת בזום, את נגיד רוטרי ישראל עו"ד-ד"ר פרנקל נחום ומזכירו , את נשיא המועדון עגיב יוסי , את עוזר הנגיד וחבר מועצת העיר עו"ד רונן רוטשטיין ואת שני החברים נציגי רוטרי שבזכותם הקשר שלי עם המועדון שמעון גונן וזינה יסקוב. משבר הקורונה העמיד לאתגר את החוסן הקהילתי . אין שום רשות שיודעת לתת פתרון מלא לכול הבעיות שהתגלו עם התפרצות הקורונה ואנחנו משתדלים להגיע לכול משפחה ואזרח שנתקלים בקשיים ולסייע להם. בשנה האחרונה תרמו רבות חברי רוטרי בעירנו לרווחתה ולחוסנה העירוני בכך שפעל לסייע לתושבים בתחומים רבים ועל כך נתונה לכם תודתנו.

הנגיד עו"ד נחום פרנקל בירך את המשתתפים וסיפר על התוכניות והיעדים הארציים של רוטרי לשנת כהונתו, והוסיף " התרשמתי מאוד מהפעילות המגוונת ונוגעת ללב שלכם .המועדון שלכם תורם רבות לקהילה ואני קורא ושומע על כך. אני מתרשם מאוד מהפעילות הענפה שלכם שמשתלבת עם התוכניות הארציות של רוטרי ישראל ומקווה שאפשר יהיה להוציא אל הפועל את שאר התוכניות שהוצגו על ידי ראשי האפיקים ,הפעילות שלכם מאוד מגוונת ונוגעת בתחומי הקהילה כולה ,בחינוך- בתרומת המחשבים הנישאים ,ברווחה – בחלוקת שמיכות חורף חם של חלוקת שמיכות חמות לנזקקים , סיוע לבודדים ,מגשרים צעירים ,בטיחות בדרכים ,נואם צעיר ונוער שותה מים ודעת. בנושא הבינלאומי אתם אלופים ואין מועדון כמו שלכם בכול הארץ. לסיכום אני שמח להעניק את האות הגבוה והמכובד של רוטרי את אות פול האריס לשני חברים במועדונכם יסקוב זינה וברונכר שלמה".

חזרה
Facebook