רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

למעלה מ-15 אלף תושבות ותושבים ברמלה התחסנו נגד נגיף הקורונה

על פי הנתונים אשר התפרסמו ע"י משרד הבריאות מתחילת מבצע החיסונים "חוזרים לחיים" ברמלה התחסנו  לנגיף מעל 15,000 תושבי רמלה (נכון לתאריך 19.1.21) ומתוך כלל המתחסנים, המהווים כ-18 אחוז מכלל תושבי העיר,כ- 1,600 איש הם תושבות ותושבים מגיל 60 ומעלה  וכ- 1,400 קיבלו את המנה השנייה של החיסון.

 העובדה כי רמלה עיר צעירה ביחס לערים אחרות, כ-60% מהתושבים מתחת לגיל 40 משמעותה כי בשלב זה מרביתם טרם נקראו להתחסן בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

במקביל, נמשכת פעילות ההסברה העירונית בנוגע לשמירה על הנחיות הממשלה, וזאת לנוכח העלייה שנרשמה בשיעור התחלואה העירוני, והתושבים מתבקשים להקפיד על שמירת מרחק, להימנע מהתקהלויות, עטיית מסכה במרחב הציבורי והיגיינה.

ראש העיר, מיכאל וידל,: "שיעור החיסונים הגבוה בעיר טומן בחובו תקווה כי בקרוב נוכל כולנו לחזור לשגרה בטוחה ובריאה. בימים האחרונים החלו להתחסן גם עובדות ועובדי ההוראה, בהתאם להנחיות הממשלה, ונמשכים החיסונים על פי הקריטריונים שנקבעו, כולל מתן מנה שנייה. אני קורא לכל התושבים להמשיך לשמור על הנחיות משרד הבריאות ולהגיע להתחסן, בהתאם לקריטריונים, כדי שנוכל לשוב להיפגש, להתחבק ולחגוג יחד".

חזרה
Facebook