רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

עיריית רמלה רכשה מצלמות גוף לפקחים העירוניים

עיריית רמלה רכשה מצלמות גוף לטובת עבודת הפקחים העירוניים. השבוע כבר יצאו עובדי הפיקוח לעבודתם מצוידים במצלמות אשר יהיו על דש חולצותיהם באופן גלוי. יצחק אסרף, מנהל אגף הביטחון והפיקוח העירוני:  "המצלמות שהוצמדו למדיהם של צוות הפיקוח העירוני, יופעלו בכל מפגש עם אזרח, ויתעדו את המגע ביניהם לבין אזרחים. התיעוד נועד לריסון כל הצדדים ולמנוע שיימינג".

עיריית רמלה רכשה מצלמות גוף לפקחים הקלאסיים העירוניים במטרה שיוכלו לתעד במהלך עבודתם מפגעים ועבירות בתחום חוקי העזר השונים, המסכנים או פוגעים במרחב הציבורי של התושב. הפקחים עברו הכשרה טכנית והסבר משפטי על אופן השימוש במצלמות.

השימוש במצלמות ימתן את השיח בין הפקחים לתושבים/סוחרים, ובכך נגיע לשיח ענייני מולם. המצלמות יסייעו גם לתושבים וגם לעובדי הפיקוח במהלך עבודתם במרחב הציבורי במיגור עברות וטיפול במפגעים .

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: "אני מאמין שהמצלמות יהוו נדבך נוסף, שכן יחסי העבודה בעיר בין הסוחרים והתושבים לבין הפקחים הם מצוינים ומתבססים על ההבנה שכולנו פועלים מתוך אינטרס משותף ואכיפה שוויונית, ומתוך מקום של שמירה על המרחב הציבורי עבור התושבים והסוחרים".

איציק אסרף: "תיעוד באמצעות מצלמות הפך להיות דבר שבשגרה גם על-ידי התושבים, והשימוש בצילום מסייע לפתרון מחלוקות ולאכיפה איכותית. בנוסף, נוכחות המצלמה תקטין את החיכוך ותסייע בשיפור האקלים החברתי במהלך שיחה/דיון/ מפגש שנוצר במהלך עבודת הפקחים במרחב הציבורי. המצלמות שהוצמדו למדיהם של צוות הפיקוח העירוני, יופעלו בכל מפגש עם אזרח, ויתעדו את המגע ביניהם לבין אזרחים. התיעוד נועד לריסון כל הצדדים ולמנוע שיימינג".

חזרה
Facebook