רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ברמלה מחשבים מסלול מחדש

הנהלת תיכון אורט לילינטל ברמלה יזמה וגייסה 30 מחשבים חדשים לתלמידי התיכון, פרי תרומת רשת "אורט" ובנק הפועלים. מנהלת התיכון נעה בן יוסף: אנו שמחים לסייע ולאפשר לתלמידנו למידה מיטבית גם בתנאים המאתגרים ומודים מכל הלב לתורמים  

המציאות החדשה בצל משבר הקורונה מאלצת את מסגרות הלימודים ובתי הספר להתאים  את עצמם ולהתכונן לשנת הלימודים החדשה והמאתגרת. משרד החינוך יצא במתווה של "למידה היברידית" כלומר, למידה משולבת של הוראה מרחוק יחד עם למידה פרונטאלית בכיתות.
ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל ומנהלת אגף החינוך והנוער הגב' אלונה קליימן, ברכו  והודו ליוזמים ולתורמים. מנהלת תיכון "אורט לילינטל"  הגב' נעה בן יוסף ציינה  הנהלת בית הספר החליטה כי לא משאירים אף תלמיד מאחור וגייסו תרומה של כ- 30 מחשבים, מסכים ואביזרי מחשב לתלמידים שאין ברשותם מחשב.
התרומה הנדיבה התקבלה מרשת אורט ומבנק הפועלים שמסרו מחשבים מחודשים, מסכים ואביזרי מחשב על מנת לאפשר לכל תלמיד הזדמנות שווה.
התלמידים ומשפחותיהם שמחו מאוד לקבל את המחשבים והביעו הערכה והכרת תודה לתורמים ולביה"ס.
ש', תלמידת יא' באורט לילינטל: "בשנה שעברה כשנדרשנו ללמוד מרחוק היה לי מאוד קשה לבצע את כל המטלות, כי לא היה לי מחשב בבית. חלק מהמשימות לא יכולתי לבצע כלל. השנה זוהי שנת בגרויות ואני ממש שמחה שניתנה לי האפשרות ללמוד ולהשקיע בלימודים גם מהבית."
בן יוסף, מנהלת לילינטל: "אנו מברכים על התרומה הנדיבה שניתנה לנו מרשת אורט ומבנק הפועלים.תלמידים רבים יוכלו כעת לקבל הזדמנות שווה ללמידה ככלל התלמידים.
נתקלנו בבעיה בגל הראשון בו נדרשנו ללמד מרחוק. תלמידים רבים נשארו מאחור ונתקלו בקשיים בשל מחסור באמצעים טכנולוגיים ובכללם מחשבים. אנו שמחים שנפלה בחלקינו הזכות לסייע ולאפשר למידה מיטבית גם בתנאים המאתגרים שנקרו בדרכינו ומודים מכל הלב לתורמים."

חזרה
Facebook