רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

משקיעים 360 בצעירי רמלה!

מרכז צעירים ופיתוח הון האנושי ברמלה (גילאי 18-40), קשתות 360,  הוא הבית של הצעירים בעיר.  במהלך השנה שחלפה תש"ף העניק המרכז מענה לכ- 2,000 מתושבי רמלה ובפרט לצעירי העיר. קשתות 360 מהווה גורם מקצועי מרכזי ומוביל בעיר בתחומי פיתוח קריירה: השכלה, תעסוקה, הכשרות מקצועיות, מעורבות החברתית ופיתוח חיי הקהילה והון אנושי

תש"ף הייתה שנה מלאת עשייה ו"אתגרים", אומר מנהל קשתות 360, אווקה מנגיסטו ומדגיש כי אין ספק שפעילות הליבה של המרכז הוא ייעוציים פרונטליים – מענק שירותי ייעוץ לצעירי העיר בתחומי פיתוח הקריירה, הכוונה להשכלה גבוהה, זכויות והכוונה לחיילים ומסיימי שירות חובה, הכוונה להכשרות מקצועיות ועוד. השירותים ניתנים ע"י אנשי מקצוע עם ניסיון רב. בשנת תש"ף זכו כ- 1,750 לייעוץ וליווי של המרכז.

מלגות - במסגרת פעילות המרכז בהובלה של העירייה חולקו בשנה החולפת מלגות לסטודנטים תושבי העיר, בשווי של 2,000,000 ₪ .

אירועים – המרכז קיים בתש"ף מגוון אירועים בפיתוח קריירה, הורות צעירה, פנאי וקהילה לקהל הרחב באמצעות: הרצאות, סדנאות, קורסים, ערבי תרבות ועוד.

קורונה וייעוץ און ליין - מגפת הקורונה שהכתה בכולם אילצה את המרכז להעביר את פעילותו ובעיקר את תחום הייעוציים לאון-ליין, צוות המרכז הצליח בפרק זמן מידיי להתאים את עצמו למציאות החדשה ולהמשיך להיות הכתובת הראשית לצעירי העיר.

נושא מרכזי בו המרכז עוסק בחודשים האחרונים והוא מאפיין בולט של השפעות הקורונה הינו -  גידול של מחוסרי עבודה. לאור המצב המורכב והמאתגר מרכזים עובדי קשתות מאמץ אדיר על מנת לסייע לתושבי העיר ובדגש לצעירים בתחום התעסוקה: הכנה לראיונות עבודה, הרצאות וסדנאות, מאגר משרות, הכנה למרכזי הערכה, כתיבת קו"ח מקצועיים ועוד.

מנגיסטו אווקה, מנהל מרכז קשתות: "המרכז רואה בפעילותו הענפה אמצעי משמעותי שישפיע על צעירי העיר על ידי מימוש הפוטנציאל האישי.  כמו גם מימוש החזון שצעירי העיר יקבעו את ביתם כאן ברמלה, הצעירים הם המובילים של המחר. אני מזמין את תושבי העיר ובפרט את צעיריה גם בשנת תשפ"א ליהנות משירותים מקצועיים והמתקדמים ביותר."

חזרה
Facebook