רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

מוזיאון רמלה - חוויה אינטראקטיבית וחווייתית על ההיסטוריה של העיר

מרכז מבקרים תיירותי חדש נבנה במוזיאון רמלה. המרכז יחשוף את ההיסטוריה של העיר, נבנה במסגרת  מורשת של משרד ראש הממשלה "ציוני דרך" ובביצוע החברה הממשלתית לתיירות  ועיריית רמלה  
במסגרת העבודות ליישום התכנית העירונית לשדרוג מוזיאון רמלה,  ייבנה מרכז מבקרים חדש במוזיאון רמלה. המרכז החדש שבנייתו תתחדש יכלול את חדרי המוזיאון החדשים הכוללים את תצוגת הקבע החדשה של המוזיאון מיום הקמתה של רמלה ועד היום.
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ציין כי עבודות שדרוג המוזיאון והתכנית  החדשה והמרשימה יהוו את לב ליבו של שדרוג המוזיאון שבנייתו נמצאת בעיצומה. ראש העיר ציין, כי הוא רואה חשיבות רבה בקידום מערך התיירות העירוני, פיתוח ושדרוג אתריה ההיסטוריים של העיר, לרבות פיתוח מוזיאון רמלה שיהפוך למרכז מבקרים, מרכז מידע על אתרי התיירות והתרבות בעיר ויהווה בעצם מבואה תיירותית למבקרים בה.                                                
וידל הדגיש, כי שדרוג המוזיאון יכלול את שדרוג תצוגת הקבע שתהווה חוויה אינטראקטיבית וחווייתית על ההיסטוריה של העיר תוך התמקדות ברב תרבותיות ובעושר ההיסטורי והאנושי שבה.  הפרויקט מתקיים במסגרת תכנית מורשת של משרד ראש הממשלה "ציוני דרך" (בתקציב משותף ממשלתי ועירוני) ובביצוע החברה הממשלתית לתיירות ועיריית רמלה.    

חזרה
Facebook