רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

רמלאים קונים ברמלה

עיריית רמלה בשיתוף עמותת תפוח הקימה את אינדקס מיוחד לבעלי עסקים בעיר.   לאור משבר הקורונה והפגיעה בבעלי העסקים בעיר, קידמה העירייה את "אינדקס העסקים של רמלה", לטובת הנגשת העסקים לציבור התושבים והלקוחות הפוטנציאלים, ללא עלות.  ראש העיר מיכאל וידל: "אני מאמין, כי יוזמה זו תעזור לבעלי העסקים לעבור טוב יותר את המשבר" 

בעלי עסקים קטנים ברמלה - אתם לא לבד! התקופה הנוכחית היא תקופה לא פשוטה ומאתגרת, לתושבי העיר בכלל ולבעלי העסקים הקטנים בפרט. לכן החליטה עיריית רמלה בשיתוף עם עמותת "תפוח", לעזור לבעלי העסקים בהידוק הקשר עם הלקוחות, באמצעות הגדלת החשיפה לציבור. ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: " לאור משבר הקורונה והפגיעה הקשה בבעלי העסקים בעיר, החלטתי ביחד עם עמותת תפוח וישראל דיגיטאלית  להקים אינדקס מיוחד לעסקים בעיר. למעשה אנחנו מכינים את "אינדקס העסקים של רמלה", שיפורסם ברשתות החברתיות וינגיש את העסק של בעלי העסקים לציבור התושבים והלקוחות הפוטנציאלים – בחינם וללא עלות! אנחנו מזמינים אתכם, בעלי עסקים של עד כ-25 עובדים, להצטרף ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלכם. אני מאמין כי יוזמה זו תעזור לבעלי העסקים לעבור טוב יותר את המשבר".

ואיך מצטרפים? זה פשוט - ממלאים את השאלון הקצר שמצורף כאן ונמצא באתר עיריית רמלה ואנחנו נדאג שהעסק שלכם ופרטיו יופיעו בפרסומים שלנו לעסקים קטנים ברמלה.
https://forms.gle/mXNZAdTt3z3bhuyW7
במידה ואתם זקוקים לסיוע במילוי השאלון, ניתן להתקשר ל-"מתחברים", מערך הסיוע הטכנולוגי שמובילה עמותת תפוח, אשר מעניק סיוע טכנולוגי בטלפון בכל נושא!

חייגו 0552750238 או שלחו את המילה "עזרה"
לערבית חייגו 0552750239 או שלחו את המילה "مساعده".

ראש העיר וידל, הוסיף: "אנצל את ההזדמנות להודות לשותפינו היקרים בעמותת תפוח בניהולה של, הגב' דפנה ליפשיץ  appleseeds academy ובישראל דיגיטלית - digital Israel שכמו תמיד נרתמו למשימה ומלווים אותנו בהקמת האינדקס הדיגיטלי של העסקים הקטנים בעיר ולאורגני העירייה, המחלקה לרישוי עסקים ומחלקת הדוברות.

יש לציין, כי בכל מקרה פעילות העסקים תתבצע בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

יודגש שעסק שנדרש ברישיון עסק, יידרש להציג את הרישיון, כתנאי לפרסום.

חזרה
Facebook