רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ישודרג מראה הכניסה הראשית לרמלה

עיריית רמלה, אגף ההנדסה בשיתוף התאחדות האדריכלים ובוני ערים בישראל, קיימו טקס מיוחד לבחירת הזוכים בתחרות אדריכלים לתכנון מחודש של הכניסה הראשית לעיר. בתום הליך הבחירה בה השתתפו מאות תושבים, זכתה במקום הראשון עבודתם היצירתית והמיוחדת של FONMA ONIVA - האדריכלים נוף נתנזון ואבינועם שרון.  ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: ברכות לזוכים ולכל המשתתפים בתחרות המיוחדת. אני גאה בתושבי העיר שהצביעו במסגרת התחרות וגילו מעורבות גבוה בהליך הבחירה 

במעמד ראש העיר, מיכאל וידל וצוות השופטים בראשותה של פרופ' שרי קלאוס, התקיים בסוף שבוע שעבר טקס סיום תחרות האדריכלים לתכנון מחודש של הכניסה הראשית לעיר מכיוון ת"א. כזכור ערכה העירייה, אגף ההנדסה בשיתוף התאחדות האדריכלים ובוני ערים בישראל ותושבי רמלה שלקחו חלק בבחירת האדריכלים הזוכים במסגרת הליך שיתוף הציבור.

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, שיזם את קידום התחרות ציין, כי הוא רואה חשיבות רבה בשדרוג מראה הכניסה הראשית לעיר, ע"י תכנון של אלמנט ייחודי המסמן את הכניסה לעיר כנקודת ציון המשקפת את הזהות המקומית וחזון "רמלה עיר עולם".

וידל: "אני מברך את הזוכים ואת כל המשתתפים שלקחו חלק בתחרות המיוחדת. אני מודה להתאחדות האדריכלים ובוני ערים בישראל, על הליווי המקצועי וגאה בתושבי העיר שהצביעו במסגרת התחרות וגילו מעורבות גבוה בהליך הבחירה. אני רואה חשיבות רבה בשיתוף הציבור בבחירת ההצעה האטרקטיבית לתכנון הכניסה לעיר".

במסגרת הטקס  שהתקיים בבית האדריכלים ביפו, קיבלו האדריכלים הזוכים תעודות ופרסים כספיים על זכייתם. במקום הראשון, זכתה עבודתם של FONMA ONIVA - האדריכלים נוף נתנזון ואבינועם שרון. עבודתם היצירתית והמיוחדת זיכתה את יוצריה בפרס כספי בסך של 35,000 שקלים. במקום השני זכה אדר' משה שמש, שגרף פרס בסך של 15,000 שקלים. במקום השלישי זכו האדריכלים שני מלא-רנן, דן מאיה, מיארה עמירם, גלעד ארליכמן  שיקבלו פרס כספי בסך של 10,000 שקלים.  בציון לשבח ובפרס של 5,000 שקלים,  זכו האדריכלים חן רינסקי, אליה מונדרר ושניר רביב, יגאל שטיינמץ אדריכלות נוף ונגישות, בשיתוף רני כספין.

על צוות השופטים נמנו מר מיכאל וידל – ראש העיר, פרופ' שרי קלאוס'  -  יו"ר חבר  השופטים, אינג' ז'אנה סולוביצ'יק -  מהנדסת העיר, אדר' שראל וינקלר – אדריכל העיר, אדר' נוף איריס שליסל, אדר' ישי וול ואדר' אריה גונן  - מזכיר חבר השופטים. במסגרת שיתוף הציבור השתתפו מאות מתושבי העיר.

יו"ר חבר השופטים, פרופ' אדר' שרי קלאוס,  הודתה לעירייה והעומד בראשה על שיתוף הפעולה  והדגישה, כי  קיימת חשיבות רבה לקיום תחרויות, התורמות להקמת אלמנטים תכנוניים איכותיים במקומות מפתח בעיר. באירוע לקחו חלק מנכ"ל העירייה רונן עזריה, מהנדסת העירייה זאנה סלובייצ'ק, אדריכל העיר שראל וינקלר שריכזו את הליך התחרות, משתתפי התחרות ועוד.

יצוין כי בהתאם לתכנית האדריכלים הזוכים בתחרות יקבלו לידיהם את התכנון המיוחד לשדרוג הכניסה הראשית לרמלה.


חזרה
Facebook