רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

"תושבים יקרים, זה בידיים שלנו, אנא עשו מאמץ כדי לצמצם את התחלואה בעיר. כולנו חייבים להקפיד על ההנחיות"

תכנית הרמזור של הפרויקטור  "מגן ישראל", פרופ' רוני גמזו, יצאה לדרכה ורמלה הוכרזה כישוב כתום. ראש העיר, מיכאל וידל, לתושבי העיר: "מגמת התחלואה בעיר נמצאת בנסיגה , אך לצערי היא עדיין גבוהה ! יחד עם זאת עולה, כי מניתוח הממצאים מתחוור, כי רמלה קרובה לרמזור הצהוב והכל תלוי רק בנו! תושבים יקרים, זכרו - רק יחד ננצח את הקורונה!! כולנו פועלים על פי ההנחיות ושומרים: מסכה, מרחק ושטיפת ידיים, אנא שמרו על הכללים. יחד נעבור את זה בשלום, שנהיה בע"ה עיר ירוקה ולא כתומה. בריאות טובה לכולם"

במסגרת המאבק לצמצום התחלואה בנגיף קורונה, תכנית הרמזור, הוכרזה רמלה ע"י משרד הבריאות ופיקוד העורף כעיר כתומה. ראש העיר, מיכאל וידל, ציין כי מגמת התחלואה בעיר נמצאת בנסיגה, אך לצערנו היא עדיין גבוהה! יחד עם זאת  הוסיף וידל, כי מניתוח הממצאים עולה, כי רמלה קרובה לרמזור הצהוב והכל תלוי רק בנו. לכן יש לקיים פעילות מצומצמת של התקהלות במקומות ציבוריים ועסקיים.
רה"ע וידל: "תושבים יקרים, זה בידיים שלנו, אני קורא לכולם לעשות כל מאמץ כדי לצמצם את התחלואה בעיר ולעבור להיות יישוב צהוב, זה קרוב וזה בידינו. כולנו חייבים להקפיד על ההנחיות בשילוב הגברת הבדיקות, הגנה על אוכלוסייה בסיכון, אנחנו נבצע אכיפה אפקטיביתכולנו נרתמים יחד במטרה להאט את קצב ההדבקה ולהוריד את רמת התחלואה בעיר"

 

ראש העיר וידל הדגיש: "ישנה חשיבות גדולה להקפדה על תקופת הבידוד - נחשפתם לחולה מאומת? נכנסים מיד לבידוד ומשלימים את תקופת הבידוד במלואה! תושבים יקרים, זכרו - רק יחד ננצח את הקורונה!! כולנו פועלים על פי ההנחיות ושומרים: מסכה, מרחק, שטיפת ידיים, ואם מופיעים תסמינים, לא ממתינים – נבדקים! אנא שמרו על הכללים. יחד נעבור את זה בשלום, שנהיה בע"ה עיר ירוקה ולא כתומה. בריאות טובה לכולם".

מנכ"ל העירייה רונן עזריה ציין כי בתוך כך ממשיכה העירייה לקיים על בסיס קבוע הערכות מצב, לגבי מצב התחלואה בעיר , הצרכים והפעולות הנדרשות. עזריה הוסיף כי המנגנון העירוני מצוי בקשר הדוק עם גורמי משרד הבריאות ופיקוד העורף ונערך בהתאם לכל תרחיש. פרטים על תכנית הרמזור והנחיות באתר העירוני.

חזרה
Facebook