רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

הישג למערכת החינוך ברמלה

בתי הספר שנבחרו ע"י משרד החינוך הצטיינו בתש"פ בתחום הערכי, החברתי והלימודי! ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: ברכות למנהלי ותלמידי בתי הספר "אורט ע"ש לילינטל" והתיכון השש שנתי עתיד איתן ולמערכת החינוך העירונית
כבוד! בתי הספר התיכוניים אורט לילינטל והתיכון הדתי השש שנתי עתיד איתן ברמלה, זכו בתואר בתי הספר המצטיינים של משרד החינוך לשנת הלימודים התש"פ.
ראש העיר מיכאל וידל, ברך על הבחירה ושבח את מנהלי בתי הספר, נועה בן יוסף ושי אפשטיין, צוותי ההוראה והתלמידים. ראש העיר הוסיף, כי זוהי הכרה ועדות נוספת לאיכותה ותרומתה של מערכת החינוך העירונית לתלמידי העיר. וידל: "אני מברך את מנהלי ותלמידי בתי הספר על הצטיינותם וכמובן מודה למנהלת אגף החינוך והנוער, אלונה קליימן וצוותה על תרומתם החשובה להצלחה. מערכת חינוך איכותית היא הכלי העיקרי להגשמת היעד של הובלת בוגריה להיות אנשים טובים יותר, ערכיים, הרואים עצמם חלק מקהילה ומרגישים מחויבות לתרום לה".
                                                                                                      
קליימן: "אנו גאים בשני התיכונים ברמלה אשר נכנסו לרשימת המצטיינים הארצית ומודים למנהלי בתי הספר  בהנהגתם של יוסף ואפשטיין וצוותי ההוראה על עשייה חינוכית מפוארת החותרת למצוינות". 
 
קליימן הדגישה, כי בחירתם של בתי הספר ברשימת בתי הספר המצטיינים של משרד החינוך בארץ, התקבלה על סמך חישוב שורת מדדים בתחומים הערכיים, החברתיים והלימודיים, וכן בהתאם לשיעור השיפור המשמעותי ביותר שחוללו מוסדות החינוך בהשוואה להישגים אשתקד. בין המדדים: מניעת נשירה, קליטת תלמידי חינוך מיוחד, גיוס לצה"ל, שירות אזרחי, אחוז הזכאות לבגרות, אחוז ההצטיינות במבחני הבגרות ומידת השיפור. בן יוסף ואפשטיין הודו בהתרגשות על הבחירה וציינו, כי הנהלות בתי הספר, צוותי ההוראה והתלמידים גאים בבחירה ובהישגים הפדגוגיים והערכיים. 
 
חזרה
Facebook