רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

כ-8,561 מתושבי רמלה קיבלו תו התושב המזכה את בעליו בהטבות החנייה בכחול לבן

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: אני קורא לתושבי העיר, להצטרף למעגל מקבלי תו התושב וליהנות מההטבות הניתנות לתושבי העיר. תכנית הסדרי החנייה בכחול לבן בעיר, מאפשרת עשיית סדר בשטחי החנייה ומשדרגת את איכות החיים

כ-8,561 מתושבי רמלה הצטרפו למעגל מקבלי תו התושב שהנפיקה עיריית רמלה. תו התושב מזכה את בעליו בהטבות החנייה בכחול לבן ברחבי העיר. כזכור, עברה רמלה לפני מספר חודשים להסדרי חנייה שיאפשרו עשיית סדר, יגדילו את מקומות החנייה הפנויים באזורים המבוקשים וישדרגו את השירות לתושב.

יש להדגיש, כי החנייה לתושבי העיר, בעלי תו תושב במתחמי הכחול לבן ברחבי העיר תהיה בשעתיים הראשונות, ללא חיוב בכפוף להפעלת אמצעי תשלום חנייה.

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל :"אני קורא לתושבי העיר, להצטרף למעגל מקבלי תו התושב וליהנות מההטבות הניתנות לתושבי העיר. תכנית הסדרי החנייה בכחול לבן בעיר, מאפשרת עשיית סדר בשטחי החנייה ברחבי העיר ומשדרגת את איכות החיים" .
על מנת לקבל תו תושב לרכב למשך 24 חודשים, יש למלא בקשת זכאות בצירוף פרטים ומסמכים נדרשים באחד מהאופנים הבאים:  באמצעות האתר העירוני ואפליקציית - תווי תושב ובאמצעות עמדת שירות שמוצבת בקניון עזריאלי ברחוב שמשון הגיבור 1 בקומה 2  בימים א' ג' ה' מ- 12:00 עד 20:00 בערב. יש להגיע עם ת.ז + ספח תושב/ת רמלה ורישיון רכב של בעל הרכב, או קירבה ראשונה. תושב אשר בחזקתו רכב חברה חייב להגיע עם אישור מקצין רכב/עו"ד/רו"ח של החברה. תושב אשר בחזקתו רכב מושכר חייב להגיע עם חוזה השכירות על שמו.  פרטים באתר העירוני. 
 
חזרה
Facebook