רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

פותחים שנה בקמפוס נבון

קמפוס נבון פותח את שעריו לקראת השנה החדשה תשפ"א, עם מגוון קורסים חדשים וכן תכניות מותאמות לאנשים שמעוניינים לשדרג את הסטטוס המקצועי והאישי שלהם

כ-2500 סטודנטים ותלמידים פוקדים את קמפוס נבון בכל שנה המציע לכל הלומדים מגוון רחב של מקצועות, לצד לימודים אקדמאים לתארים ראשון ושני באמצעות האוניברסיטה הפתוחה.

מ"מ מנהלת קמפוס נבון, אביגיל שכנר, ציינה כי השנה בשל משבר הקורונה נערכה הנהלת הקמפוס ללימודים בהתאם לכללי והנחיות משרד הבריאות והתו הסגול, לרבות לימודים בקפסולות של קבוצות קטנות, יחס אישי ומרצים מקצועיים.

 שכנר הוסיפה, כי בשנה החדשה הבאה עלינו לטובה ניתן למצוא קורסי הכשרה מקצועית כגון חשבי שכר, מנעולן מקצועי, הנהלת חשבונות, איפור מקצועי, מזכירה רפואית, ספרות ועוד. בנוסף יפתח קורס חדש ניהול מלאי ורכש וקורס מנהלי ניו מדיה.                                         
שכנר: "בכל התכניות מושם דגש ייחודי על נושא ההשמה התעסוקתית ובנוסף סדנאות ללא עלות לכתיבת קורות חיים, והכנה לראיון עבודה. הקורסים הינם בפיקוח  של משרד הכללה ולשכת רואי החשבון. חשב לדעת כי קיימים אמצעי מימון מגוונים, בהם שוברים, פיקדון חיילים משוחררים, שוברים ממשרד התעסוקה והרווחה (לזכאים).  בנוסף נפתחות תכניות נוספת של השלמת 12 שנות לימוד בפיקוח משרד בחינוך. וכן השלמת בגרויות בלימודי ערב המאפשר לממש עם פיקדון הקורונה".

יש לציין, כי בקמפוס ניתן ליהנות מתחומים נוספים כגון קתדרה והעשרה ופנאי בהם ניתן ליהנות ממגוון גדול של קורסים, המיועדים לכל סוגי האוכלוסיות לימודי שפות בכל הרמות שפות ספרדית ערבית אנגלית והשפה העברית. כמו כן קורס הכרת המחשבי אקסל.

לקראת השנה החדשה הורות בעידן הקורונה, קורסי העצמה וקרירה. סדנאות לעיצוב פרחים ייחודיות, סדנאות הומסטלינג לשדרוג מראה הבית, וכן סדנאות נטורופתיה למתעניינים בבריאות טבעית, סדנאת צילום בסמרטפון ובמצלמה. כן מציע קמפוס נבון השנה מגוון סדנאות חד פעמיות לשעות הפנאי, חווייתיות כמו זילוף עוגות, בצק סוכר, ועוד.

מנכ"ל קרן רמלה עו"ד ליאור רשף דרעי ציין כי לצד לימודי המקצוע והתעודה, ניתן ליהנות בקמפוס גם מלימודים אקדמאים תואר ראשון ושני של האוניברסיטה הפתוחה בקבוצות מובנות הנלמדות בימים ושעות קבועות. עם מגוון מלגות. בתחום גמולי ההשתלמות ניתן ליהנות ממגוון קורסים מקצועיים תחת פיקוח משרד החינוך. מעל 60 קורסים.

רשף: "אנו מזמינים את עובדי המדינה ועובדי הראשויות מקומיות לנצל את זכאותכם  לגמול השתלמות קרוב לביתכם במחירים אטרקטיביים. הצטרפו גם אתם למשפחת קמפוס נבון ותיהנו מגוון הפעילות סדנאות וקורסים איכותיות במחירים ללא תחרות".
 
חזרה
Facebook