רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

מצלמות העירייה חשפו נהגי משאיות שהשליכו פסולת בשטחים ציבוריים

ראש העיר, מיכאל וידל: העירייה רואה בחומרה רבה את ביצוע העבירות הפוגעות באיכות החיים בעיר. נמצה את הדין ונפעל באפס סבלנות כנגד כל מי שמטנף את שכונות העיר והשטחים הציבוריים

מצלמות עיריית רמלה ואנשי המוקד העירוני  108 הוכיחו שוב את יעילותם בחשיפת נהגי משאיות משליכים פסולת בניין ופסולת עפר בשטחים ציבוריים ברחבי העיר.

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, ציין , כי העירייה רואה בחומרה רבה את ביצוע העבירות הפוגעות באיכות החיים בעיר ומטנפות את השטחים הציבוריים.  ראש העיר וידל: "אני רואה התנהגות זו בחומרה רבה. נפעל כנגד כל אותם אנשים שמלכלכים ומטנפים את שכונות העיר והשטחים הציבוריים באפס סבלנות ונמצה עימם את הדין. מצלמות העירייה הוכיחו פעם נוספת את יעילותן".

פרויקט הקמתן של למעלה מ-200 מצלמות שהותקנו בפארקים, בצירי התנועה ובשכונות העיר, בוצע ע"י העירייה, בשיתוף המשרד לביטחון פנים ומשטרת ישראל.  מנכ"ל העירייה רונן עזריה: "מצלמות העירייה מהוות מקור לבקרה  ואכיפה על מוקדי השלכת פסולת ברשות הרבים, מוקדי אלימות, איתור מוקדם והכוונת גורמי אכיפה לצורך מניעתה, סיוע לפיקוד על אירוע בשעת חירום". מנהלת המוקד העירוני, לני ממן, ציינה כי עובדי המוקד העירוני פועלים 24/7  במתן שירות יעיל לתושבי העיר בשלל נושאים בתחומי החיים השונים. מנהלת המוקד הדגישה, כי חלק חשוב בעבודת המוקדנים הוא צפייה במצלמות העירייה, מניעת ונדליזם ותפיסת עברייני איכות סביבה וונדליזם. ממן: "מאז הצבתן של המצלמות ברחבי העיר, נמנעו מעשי ונדליזם רבים, תועדו עבירות שהיו לעזר לחוקרי המשטרה שחשפו את המבצעים שנעצרו והובאו לדין". 
 

חזרה
Facebook