רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

רמלה מחבקת אנשים עם מוגבלויות ומעודדת את שילובם בתעסוקה

במסגרת חזון ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, לעידוד הקהילה לחבק את בני האדם עם מוגבלויות, יצאה בשעה טובה לדרך התקשרות בין העירייה וקרן רמלה לבין חברת "המשקם"  המעסיקה עובדים עם מוגבלויות

במסגרת חזון ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, לעידוד הקהילה לחבק בני אדם עם מוגבלויות, יצאה בשעה טובה לדרך התקשרות בין  קרן רמלה לחינוך, תרבות ופיתוח, עיריית רמלה, לבין חברת "המשקם", שעניינה ביצוע עבודות גינון, אחזקה ושיקום עבור עיריית רמלה. המדובר בהתקשרות ייחודית לאור מדיניות העירייה וצביונה המיוחד של חברת "המשקם", המאמינים, כי לכל אדם עם מוגבלות יש זכות, בדיוק כמו לכולם, למצות את עוצמותיו האישיות תוך שמירה על כבודו ופרנסתו.

ראש העיר מיכאל וידל, ציין כי הבחירה של  קרן רמלה ועיריית רמלה להתקשר עם "המשקם" משתלבת ועולה בקנה אחד עם ראייתה ותפישתה של העירייה את האנשים עם המוגבלויות כחלק אינטגראלי של העיר ונדבך חשוב בקידום ערכיה. וידל: "אני רואה חשיבות רבה בקידום ותמיכה בתושבי העיר עם מוגבלויות. אני מאמין שהדאגה לאוכלוסייה זו היא ערך עליון בקביעת אופייה המוסרי והערכי של הקהילה. עלינו להאמין באמונה שלמה בכיבוד החלש והשונה, תוך מתן הזדמנות שווה לכל בן אנוש לחיות בכבוד ובאיכות חיים. לאדם עם מוגבלות יש זכות בסיסית לחיות חיים נורמליים בסביבה הטבעית, לממש את הפוטנציאל הגלום בו ולהשתלב במרקם החברתי, התרבותי והכי חשוב התעסוקתי". 
מנכ"ל קרן רמלה, עו"ד ליאור רשף דרעי מציין, כי הרשות המקומית וקרן רמלה קוראות לכל אדם עם מוגבלות, שהנו מוכר ע"י המוסד לביטוח לאומי ו/או ע"י מוסד אחר, המתחבר לערכי החברה – להצטרף אל שורותיה. 

"המשקם" היא החברה הלאומית לקידום ולשילוב אנשים עם מוגבלויות בשוק התעסוקה. החברה מציינת מעל ל- 60 שנות עשייה ומעסיקה כ- 3,000 עובדות ועובדים עם מוגבלויות פיזיות, נפשיות, חושיות, קוגניטיביות וחברתיות. "המשקם" מהווה תמונת מראה של החברה הישראלית – עדות שונות, דתות שונות, נשים וגברים, מרכז ופריפריה, צעירים ומבוגרים. החברה מפעילה 26 מפעלי תעשיה בפריסה ארצית, ביניהם 6 מתפרות, ומקיימת פעילות ענפה של השמה ושילוב של אנשים עם מוגבלויות בשוק העבודה.

מנכ"ל חברת "המשקם", אריאל לוי: "אנחנו מבקשים להודות לעיר רמלה על הבחירה בחב' "המשקם". שיתוף הפעולה יניב תרומה חברתית כפולה – גם לתושבי העיר וגם לחברה. רמלה מצטרפת לעשרות רשויות מקומיות ומאות גופים עסקיים, שבחרו לעבוד עם החברה הלאומית לקידום ולשילוב אנשים עם מוגבלויות בשוק התעסוקה בישראל".

דרכים ליצירת קשר: המשקם - חטיבת ההשמה: מייל לקורות חיים - lenam@hameshakem.co.ilטלפון – 0549894060
 
חזרה
Facebook