רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

פורטל העסקים של רמלה

רמלאים  קונים  ברמלה

פורטל העסקים של רמלה

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: השקת הפורטל יהיה לעזר לבעלי העסקים  בקידום והידוק הקשר עם לקוחותיהם. אני מודה לשותפים בעמותת תפוח, משרדי הממשלה הרווחה ומטה ישראל דיגיטאלית. אני מזמין את בעלי העסקים להיות חלק מהפורטל החינמי - רמלאים קונים ברמלה

 

עיריית רמלה, בשיתוף עם  עמותת תפוח, מטה ישראל דיגיטלית ומשרד הרווחה

השיקו באחרונה את פורטל העסקים הקטנים של העיר רמלה - "רמלאים קונים ברמלה". כזכור יזמה העירייה את הקמת הפורטל, במטרה לתמוך ולעזור לבעלי העסקים הקטנים והבינוניים בתקופת משבר הקורונה.
ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, ציין : "אני שמח לבשר על השקת הפורטל שיהיה לבעלי העסקים לעזר בהידוק הקשר עם לקוחותיהם, באמצעות הגדלת החשיפה לציבור. אנו רואים בעסקים הקטנים והבינוניים חלק חשוב ומרכזי בצמיחת המשק ומקורות התעסוקה, ופועלים יחד עם משרדי הרווחה, הכלכלה וכלל השותפים בחיזוק חוסנם וצמיחתם של העסקים הקטנים והבינוניים. אני מאמין, כי האתר החדש יסייע לבעלי העסקים בתקופה מורכבת ומאתגרת זו להגיע לקהלים גדולים יותר, אני מזמין אתכם להיות חלק ממנו. אני רוצה להודות לכל צוות עמותת תפוח שעשו עבודה מדהימה ולכל השותפים שלנו בישראל דיגיטאלית ומשרד הרווחה, למחלקות לרישוי עסקים והדוברות בעיריית רמלה ומאחל לכם תושבים ובעלי עסקים בריאות איתנה ופרנסה מבורכת".                                                                                  
מנכ"לית עמותת תפוח הגב' דפנה ליפשיץ ציינה, כי בפורטל יוכלו בעלי העסקים למצוא מגוון רחב של עסקים רמלאים בתחומים שונים, לקבל שירותים מקצועיים מה שיתמוך בכלכלה המקומית.

ליפשיץ: "אני מברכת על שיתופי הפעולה ההדוקים עם עיריית רמלה והעומד בראשה מיכאל וידל. נמשיך לעמוד לצד העסקים בעיר, בייחוד בתקופה הנוכחית. כחלק ממיזם "קהילות דיגיטליות" שמפעילים השותפים נמשיך לייצר הזדמנויות ללמידה ולקידום רמלה ותושביה באמצעות הטכנולוגיה. תודה לכלל השותפים שלקחו חלק בהקמת הפורטל".

בעלי עסקים קטנים ובינויים,  אם טרם הצטרפתם זו ההזדמנות שלכם לפרסם את העסק בקלות ובחינם לכלל תושבי העיר והסביבה.
 
חזרה
Facebook