רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

שומרים על רמלה נקייה

עיריית רמלה ממשיכה בקמפיין המיוחד לשמירה על ניקיון העיר באמצעות סרטונים המעודדים שמירה על ניקיון רחובות ושכונות רמלה. ראש העיר, מיכאל וידל: "אני רואה בתושבי העיר שותפים ושגרירי אמת למען השגת המטרה החשובה כל כך לאיכות החיים של כולנו" 

עיריית רמלה ממשיכה בקמפיין הניקיון "שומרים על רמלה נקייה" המעודד את תושבי העיר לשמור על ניקיון שכונות העיר בכל ימות השנה. השבוע פרסמה העירייה באתר העירוני, ובפייס בוק העירוני, מספר סרטונים הקוראים לציבור לקחת חלק פעיל בשמירה על ניקיון העיר,  לרבות חידוד ההנחיות בנושא. ראש העיר, מיכאל וידל, שיזם את הקמפיין ציין: "לקמפיין  "שומרים על רמלה נקייה" חשיבות רבה למען שדרוג איכות החיים ושמירה על  העיר שלנו נקייה. אני רואה בתושבי העיר שותפים ושגרירי אמת למען השגת המטרה החשובה כל כך לאיכות החיים של כולנו. אנו משקיעים משאבים רבים כדי שרחובות ושכונות העיר יהיו נקיים".

לצד פעולות ההסברה יתבצעו סיורי אכיפה לתחום הניקיון בכל רחבי העיר כנגד כל מי שמטנף את השטחים הציבוריים. יצוין, כי במסגרת הקמפיין ביצעה העירייה שורה של פעולות פרסום, על גבי שלטי חוצות, משאיות אשפה, עגלות אשפה, כיכרות העיר, מחזוריות עם הסלוגן: "שומרים על רמלה נקייה" ועתה גם סרטונים עם הדגשים: "ברמלה אשפה משליכים רק בפח" ו"ברמלה גזם וגרוטאות מוציאים רק ביום ההוצאה" וסרטון מצויר הקורא לתושבים לשמור על הניקיון. את הקמפיין מרכזים, המחלקה לאיכות הסביבה,  אגף שפ"ע, הפיקוח והשיטור העירוני, מוקד 108 ומחלקת הדוברות ואורגני עירייה נוספים. מנכ"ל העירייה, רונן עזריה: "נושא הניקיון בעיר חשוב לכולנו, מעורבות התושבים מרכזית וקריטית. בלעדי מעורבות ואכפתיות של תושבי העיר, זה לא יצליח. אנא דווחו בזמן אמת למוקד העירוני 108 ועזרו לנו לשמור על רמלה נקייה". 

חזרה
Facebook