רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

עיריית רמלה עומדת עמידה מלאה בחוק העסקת אנשים עם מוגבלות

כך קבעה נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות במשרד המשפטים. ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: "אני גאה שהמנגנון העירוני, לרבות קרן רמלה עומדים בדרישת החוק להעסקת בעלי מוגבלויות. ערבות הדדית, היא ערך עליון בקיומה של חברה בריאה" 

נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות במשרד המשפטים קבעה: עיריית רמלה עומדת  עמידה מלאה בחוק העסקת אנשים עם מוגבלות. מדוח הנציבות לשנת 2019 עולה, כי עיריית רמלה וקרן רמלה עמדו באופן מלא ביעד העסקת אנשים עם מוגבלות.

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, ציין: "אני גאה שהמנגנון העירוני, לרבות קרן רמלה עומדים בדרישת החוק להעסקת בעלי מוגבלויות ואף יותר מכך. בעזרת השם נמשיך לאפשר ולתמוך בבעלי מוגבלויות להשתלב בחברה ובמעגל העבודה. חברה בריאה היא חברה שיודעת לחבק, לקבל ולאהוב את מי שזקוק לכך. בעיני, ערבות הדדית וסולידריות חברתית, היא ערך עליון בקיומה של חברה בריאה".

בנציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות ציינו, כי בשנת 2019 קיימת מגמת שיפור  ברמת המגמות ברשויות המקומיות ובגופים ציבוריים בנושאמניתוח הנתונים עולה, כי מספר הגופים העומדים באופן מלא בחוק עומד על 60%. 26% עומדים ביעד באופן בינוני, 13% ברמה נמוכה ו-1% אינן עומדות ביעד.
 
חזרה
Facebook