רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

נבחר מנהל לאגף הביטחון בעיריית רמלה

לתפקיד נבחר, סגן ניצב בדימוס, יצחק אסרף, ששירת 35 שנה במשטרת ישראל ומילא שורה של תפקידי פיקוד וניהול. ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, איחל לאסרף הצלחה רבה בכל האתגרים המורכבים העומדים בפתח 

בתום תהליך ארוך של מכרז לתפקיד מנהל אגף הביטחון בעיריית רמלה, במסגרתו רואיינו מספר מועמדים, נבחר לתפקיד סגן ניצב בדימוס יצחק אסרף. אסרף, שירת 35 שנה במשטרת ישראל, מילא שורה של תפקידי פיקוד וניהול. כיהן כמפקד משטרת רחובות, סגן מפקד תחנת משטרת באר שבע, נציג המשטרה בפיקוד העורף, קצין אוכלוסייה ושיטור באגף מבצעים, מחוז מרכז. לאחר פרישתו מהמשטרה, יצחק מילא תפקיד של מנהל הפיקוח העירוני (כחצי שנה) בעיריית רמלה, שימש כסמנכ"ל בשתי חברות אבטחה גדולות. הקים את סיירת הביטחון בלוד. בשנתיים האחרונות כעצמאי בתחום הביטחון , יצחק נבחר לשמש כפרויקטור לעיר רמלה בנושאי ביטחון . 
ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, איחל לאסרף הצלחה רבה בכל האתגרים העומדים לעירייה בתחום הביטחון. 
מנכ"ל העירייה רונן עזריה שהוביל את הקמתו של מרכז ההפעלה העירוני בחירום ובשגרה, ציין, כי לאסרף היה חלק חשוב ומשמעותי בשדרוג מרכז ההפעלה, כמו גם היותו שותף להכנת תפיסת ההפעלה המבצעית לרמלה, בניית המוקד החדש והנחת סיב אופטי בעיר. 
ראש העיר, וידל הדגיש, כי בפני האגף הביטחון החדש, עומדים אתגרים רבים בהם: 
שדרוג כוח השיטור העירוני לרבות הפיקוח העירוני ומחלקת הביטחון ,שיפור השירות לתושבים, מענה מהיר, מקצועי ואיכותי ובעיקר הגברת תחושת הביטחון בעיר 24/7. 
אסרף: "אני מודה לוועדת המכרז בראשות המנכ"ל על הבחירה. אני מוכן לאתגרים המורכבים שהציבו בפני למען העיר רמלה ותושביה. יחד נעשה ונצליח". 
 
חזרה
Facebook