רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

בית ספר "שערי ציון" ברמלה הוכרז כבית ספר ירוק

ההכרה בבית הספר "שערי ציון" כביה"ס ירוק,  ניתנה ע"י משרד החינוך והמשרד להגנת הסביבה. רה"ע, מיכאל וידל: ברכות לתלמידים והנהלת ביה"ס על ההסמכה המקדמת ערכים של אורח חיים בריא וסביבה ירוקה

המשרד להגנת הסביבה ומשרד החינוך, הכריזו באחרונה על הסמכתו של בית הספר "שערי ציון" ברמלה, כבית ספר ירוק. ביום חמישי לפני כשבועיים התקיים טקס הסמכה לבתי ספר ירוקים לשנה"ל תש"פ. ביה"ס "שערי ציון" הוא הראשון מהמגזר החרדי והדתי בעיר שמקבל את ההסמכה לירוק. ראש העיר, מיכאל וידל, ברך את תלמידי והנהלת בית הספר על ההסמכה וציין: "ברכות לתלמידים, הנהלת בית הספר והמחלקה לאיכות הסביבה בעירייה בראשותה של שרון אטנר. אני רואה חשיבות רבה בקידום ערכים של אורח חיים בריא השומרים על סביבה ירוקה ומקיימת. יישר כוח".

טקס ההסמכה התקיים כמובן בזום בהשתתפות נציגי משרד החינוך והמשרד להגנת הסביבה ,מנהלת בית הספר - יוכי מורגנבסר , סגניתה - לאה אוסטרויל ורכז החינוך הסביבתי בעירייה, הרב אליקים ויסנשטרן.

נציגי המשרד שבחו את העשייה הסביבתית של "שערי ציון" במהלך השנתיים האחרונות ובמיוחד בזכות היותו ביה"ס ששייך למגזר החרדי ושילוב התכנים הסביבתיים בתוך חזון ביה"ס . העשייה הסביבתית כללה התייעלות סביבתית בתוך בית הספר , תכנית לימודים סביבתית , פעילות קהילתית והסברה בנושא איכות הסביבה ומחזור. בית הספר "שערי ציון" מצטרף לבתי ספר ירוקים נוספים ברמלה בהם: יסודי אופק, תיכון רמלה לוד ערבי ויסודי בן גוריון שהוא ירוק מתמיד, וכן לתיכון אורט לילינטל שהוסמך בעבר כירוק. בית הספר הבא ברמלה שמתכונן להסמכה לירוק הוא תיכון דרור.
 
חזרה
Facebook